Zaloguj się

Nadajniki

Aktywne filtry

Jak działają nadajniki do rolet automatycznych i oświetlenia?

Nadajniki do rolet automatycznych to niewielkie moduły o dużych możliwościach. Podtynkowy montaż do puszki jest ceniony ze względu na praktyczność – jeśli chciałbyś zamontować standardowy nadajnik w rozdzielni, musiałbyś wcześniej zadbać o dodatkowe miejsce – montaż puszkowy eliminuje ten problem. Urządzenie pozostaje niewidoczne przy maksymalnej funkcjonalności.

Działanie oferowanych przez nas nadajników opiera się na systemie dwukanałowym, tzn. że do pojedynczego nadajnika możesz podłączyć dwa odbiorniki przy niezależnych urządzeniach wyjściowych. Nadajniki do oświetlania przestrzeni montuje się w puszkach za przełącznikami. Polecanym przez nas produktem z tej kategorii jest nadajnik Somfy IZYMO IO, który umożliwia wyzwalanie scenariuszy systemu smart home, np. odpowiedniego dla dnia i nocy. Można zamontować go także pod przełącznikiem mechanicznego sterowania do rolet automatycznych.

Polecane nadajniki do rolet automatycznych

Nadajniki do rolet automatycznych sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy można je podłączyć do systemu alarmowego. Do tego typu zastosowań polecamy moduł radiowy COSMO MOBILUS C-AR, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Podłączony do centralki alarmowej, po otrzymaniu odpowiedniej informacji reaguje, wysyłając polecenia do systemu automatycznego zarządzania roletami, bramami, oświetleniem i innymi wybranymi urządzeniami wyjściowymi.

Nadajniki tego typu zwiększają bezpieczeństwo w Twoim domu – posiadają one funkcję dynamicznego kodu modulowanego w technologii FSK, dzięki czemu dostęp do Twoich ustawień zabezpieczających mieszkanie i posesję jest chroniony na najwyższym poziomie. Jeśli zatem chcesz wykorzystać w pełni potencjał automatycznego inteligentnego systemu zarządzania domem, warto wyposażyć go w dodatkowy nadajnik radiowy, który wzmocni bariery antywłamaniowe.

Wybierz jakość

Nadajniki Somfy i Mobilus to gwarancja najwyższej klasy, którą zapewniają najwyższej jakości materiały wykorzystywane do produkcji modułów, jak i stała kontrola jakości procesów ich tworzenia. Wybierając nadajniki do systemów smart home z oferty naszego sklepu, zapewniasz sobie komfort zarządzania roletami i oświetleniem. Zasilane bateryjnie moduły pracują nieprzerwanie przez kilka lat – następnie wystarczy tylko zmienić baterię, aby cieszyć się kolejnymi latami bezawaryjnej pracy.
Jeśli masz jakieś wątpliwości lub nurtują Cię pytania o działanie nadajników, nie krępuj się – napisz do nas, a nasz doradca udzieli profesjonalnej porady dotyczącej funkcjonalności i przeznaczenia wybranego przez Ciebie modułu.