Zaloguj się

Odbiorniki Mobilus COSMO

Aktywne filtry

Odbiorniki Mobilus COSMO do inteligentnego domu

Coraz częściej stawiamy na inteligentne i innowacyjne rozwiązania - również w domu. Elektrycznie rozsuwane rolety, automatyczna brama garażowa lub wjazdowa, to ogromna wygoda i ułatwienie w codziennym życiu. Automatyczna brama wjazdowa otwierana na pilota to możliwość szybkiego wjechania na posesję bez konieczności wychodzenia z domu. Automatycznie zwijane rolety lub inteligentne oświetlenie to komfort codziennego użytkowania. Za pomocą jednego przycisku możemy wyłączīć światło w całym domu albo zasunąć rolety. Każde z takich inteligentnych rozwiązań wymaga odpowiednich instalacji, do których przydatne będą na przykład prezentowane odbiorniki Mobilus COSMO. Są to solidne i sprawdzone urządzenia, dzięki którym zainstalujesz w swoim domu lub mieszkaniu kompletny system automatycznych bram, otwieranych rolet lub żaluzji. Spośród dostępnych modeli znajdziesz z pewnością taki, który pasować będzie optymalnie do potrzeb konkretnej inteligentnej instalacji, którą chcesz wykonać w pomieszczeniu.

Odbiorniki Mobilus COSMO - sklep roletynapilota.pl

Dostarczamy najlepszej jakości sprzęt i części do inteligentnych rozwiązań w domu i mieszkaniu. Odbiorniki Mobilus COSMO - sklep roletynapilota.pl to możliwość zakupu wszystkich niezbędnych odbiorników do instalacji w całym domu i mieszkaniu. W ofercie posiadamy modele, które sprawdzą się niezawodnie w użytkowaniu przez długi czas. Odbiornik radiowy Mobilus COSMO C-MR to sprzęt, który doskonale sprawdzi się do sterowania bramą rolowaną lub roletą, które wyposażone zostały w siłowniki z pozycją krańcową regulowaną mechanicznie. Ten rodzaj modułu montuje się w puszcze podtynkowej. Jest to moduł pracujący w standardzie komunikacji dwukierunkowej. Innym ciekawym rozwiązaniem jest odbiornik Mobilus COSMO C-SWP. Jest to moduł, który mocuje się w gniazdku elektrycznym. Przystosowany do włączania i wyłączania odbiorników elektrycznych drogą radiową. Jest to solidna konstrukcja, która popracuje bezawaryjnie wiele lat. Spośród wszystkich dostępnych u nas produktów znajdziesz odbiorniki przystosowane do różnych standardów komunikacji i wielu rodzajów instalacji. Każdy odbiornik posiada dokładny opis, aby ułatwić klientowi wybór odpowiedniego elementu. Dowiesz się z niego najważniejszych informacji technicznych.

Funkcjonalne urządzenia najwyższej jakości 

Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były najlepszej jakości. Wszystkie odbiorniki, które kupić można w sklepie, są to solidne i wytrzymałe sprzęty. Wszystko to dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do ich produkcji. Taki solidnie wykonany element posłuży Ci przez wiele lat bezawaryjnie. Odbiorniki wyprodukowane są zgodnie z niezbędnymi normami, to bezpieczne w użytkowaniu produkty, które z powodzeniem zastosować możesz w inteligentnych instalacjach Twojego domu i mieszkania. Wiemy, że każdy klient ma inne preferencje, a poszczególne inteligentne systemy mogą się od siebie różnić. Dlatego na bieżąco poszerzamy nasz asortyment, aby każdy mógł u nas kupić sprzęt dobrany optymalnie do konkretnych wymagań. Wszystko to robimy w oparciu o potrzeby, jakie zgłaszają nam klienci. W ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować ofertę, która jest w pełni dostosowana do potrzeb zgłaszanych na rynku.

Odbiorniki Mobilus COSMO - cena zawsze atrakcyjna

Poza tym, że nasze produkty to doskonała jakość, to wyróżniają się również korzystną ceną. Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali u nas produkty solidne i na każdą kieszeń. Wszystkie odbiorniki, ale i inne produkty z asortymentu, kupisz więc w bardzo korzystnej cenie, która nie uszczupli Twojego portfela. Odbiorniki Mobilus COSMO - cena zawsze korzystna? Tak, z nami to możliwe. Ponadto, kupując u nas jeszcze inne elementy do stworzenia systemów inteligentnego domu, sporo zaoszczędzisz. Jeżeli więc jesteś na etapie poszukiwania sprawdzonych i jakościowych rozwiązań do montażu danego systemu automatycznego, sprawdź całą naszą ofertę, gdzie znajdziesz wiele przydatnych sprzętów. Wybierz doskonałą jakość w najlepszej cenie.

Postaw na jakość i funkcjonalność - wybierz odbiorniki Mobilus

Mobilus COSMO to odbiorniki polecane przez wielu profesjonalistów z branży. Są to produkty, które dzięki swojej doskonałej jakości i wytrzymałości sprawdzą się przez lata użytkowania, co w przypadku takich inteligentnych systemów ma bardzo duże znaczenie. Automatyczne rolety i żaluzje, inteligentne oświetlenie, czy też brama wjazdowa na pilot - wszystkie te nowoczesne rozwiązania warto zastosować w swoim domu i mieszkaniu. Aby to zrobić wystarczy skorzystać z naszej oferty. Wybierz sprawdzone odbiorniki i pozostałe elementy całego systemu. Z nami to proste. Od lat zajmujemy się sprzedażą tego typu produktów, dlatego doskonale wiemy, co warto wybrać i co najlepiej sprawdzi się w konkretnej instalacji. Jeżeli masz pytania dotyczące prezentowanych odbiorników i innych akcesoriów z naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy przy wyborze poszczególnych elementów systemu i odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą odbiorników Mobilus, ale również z innymi produktami.