Zaloguj się

Centralki

Aktywne filtry

Centralki – wygodne sterowanie do automatyki domowej

Planujesz instalację systemu smart home, który pozwoli swobodnie zarządzać urządzeniami w Twoim domu? Aby maksymalnie zwiększyć komfort sterowania automatyką domową, zadbaj o dobór właściwej centralki umożliwiającej łatwe uruchamianie wybranych przez Ciebie podzespołów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz centrale sterujące wewnętrzne Mobilus GTW, które pozwalają tworzyć dowolną liczbę grup kanałów i wspomagają sprawne zarządzanie wszystkimi elementami inteligentnego domu. Szczególnie polecany model centrali Somfy TaHoma® Switch zdobywa uznanie użytkowników dzięki dopracowanemu systemowi, do którego można podłączyć ponad 200 odbiorników z urządzeń wyjściowych.

Steruj swoim domem z dowolnego miejsca na Ziemi – wybierając dobrze zaprojektowaną centralkę do automatyki domowej, zyskujesz możliwość kontrolowania podzespołów z poziomu prostej aplikacji mobilnej na Twoim smartfonie.

Najważniejsze funkcje centralki do sterowania

Centrala sterująca to centrum każdego układu zarządzania domem inteligentnym – to ona zbiera informacje zwrotne, pozwala na odczyt danych z poszczególnych urządzeń wyjściowych i wysyła polecenia nadawane przez aplikację. Dla większej wygody użytkowania warto wybrać centralę, która umożliwi rejestr poleceń głosowych.

Na funkcjonalność centralki do automatyki domowej wpływa także wbudowany protokół komunikacyjny. Zastosowanie kilku rozwiązań pozwala na dowolność dodawania sprzętu sterowanego przez centralę. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które oprócz interfejsu Wi-Fi obsługują też popularne protokoły transmisji danych, takie jak Cosmo, Cosmo 2 Way, Zigbee, RTS oraz io-homecontrol. Sprawdź, ile urządzeń wyjściowych możesz podłączyć do wybranej centrali i wybierz rozwiązanie adekwatne do swoich potrzeb.

Centralki do rolet automatycznych

Centralki sterowania automatyką domową mogą ułatwić zarządzanie roletami i bramami. Zaawansowane technologicznie centralki do rolet pozwalają tworzyć odpowiednie dla Twoich preferencji scenariusze oraz harmonogramy, które po wydaniu polecenia będą wysyłały żądanie uruchomienia rolet w odpowiednim trybie do odbiorników. Jeśli szukasz komponentów przydatnych w budowaniu systemu rolet automatycznych, istnieją dedykowane centralki do rolet. Sklep internetowy Roletynapilota.pl oferuje także centrale do grupowania przekaźników, które pomogą Ci stworzyć inteligentny dom.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na pytania dotyczące centralek do rolet czy centrali sterujących do systemów smart home. Napisz do nas, a doradcy skontaktują się z Tobą i pomogą Ci dokonać wyboru.