Zaloguj się

Zwijacze rolet

Podkategorie

 • Zwijacze na taśmę / pas

  Zwijacze rolet na pas

  Do poprawnego działania rolet potrzebne są odpowiednie pasy lub taśmy wraz ze zwijaczami, które umożliwiają sterowanie rozwijania i zwijania rolety. W naszej ofercie znajdziesz uchylne zwijacze rolet z taśmą. Za poprawne działanie zwijacza odpowiada prosty mechanizm ze sprężyną i hamulcem, jednak to z założenia proste w swojej budowie urządzenie nie zawsze pojawia się w sklepach w najlepszej możliwej jakości.

  Naszą ofertę stanowią zwijacze do rolet na taśmę, których mechanizm jest stworzony ze stali. Znana ze swojej wytrzymałości i odporna na korodowanie stal przyczynia się do lepszego funkcjonowania mechanizmu przez długi czas. Zwijacze rolet na pas montowane są natynkowo, w związku z czym są eksponowane na działanie czynników zewnętrznych, pomimo obudowy z tworzywa. Warto zatem zdecydować się na wybór uchylnego zwijacza, który można wielokrotnie otwierać i zamykać, bez narażenia całej konstrukcji na zniszczenie.

  Ponadto uchylna obudowa zwijacza umożliwia dotarcie do napędu i rozwiązanie problemów, gdy pas nie będzie chciał się zwijać. W naszej ofercie proponujemy uchylne zwijacze rolet z taśmą w kilku wersjach kolorystycznych – brąz, antracyt i biel. Z łatwością dopasujesz kolor urządzenia do aranżacji domu.

  Zwijacze rolet z taśmą

  Zwijacze rolet dostępne w naszym asortymencie występują w różnych rozmiarach. Możesz dobrać urządzenie, które pomieści odpowiednio 5, 6,5 lub 7 metrów taśmy do zwijania rolet. Zależnie od wymiarów całej rolety, należy dobrać zwijacz, który umożliwi pełne funkcjonowanie automatyki i będzie obsługiwał odpowiednio długi pas do zwijania rolet.

  Proponujemy zarówno dobór samych zwijaczy, bez taśmy, jak i zwijacze rolet z wsadem, dołączonym do zestawu. Taśmy dostępne są w kolorach adekwatnych do barwy obudowy, tworząc z nimi gotowy do użytku zestaw. Maksymalny wsad taśmy określa pojemność zwijacza – przed zakupem produktu zweryfikuj dokładnie wymiary taśmy potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania rolet i dobierz urządzenie odpowiedne do zastosowania przy Twoich oknach lub drzwiach.

  Uchylne zwijacze rolet z taśmą marki SELVE, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zapewniają najlepszą jakość. Użyta do stworzenia mechanizmu stal jest materiałem wysokiej trwałości, odpornym na korodowanie. Specjalna konstrukcja obudowy z wytrzymałego tworzywa sztucznego umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie komory bez obaw o uszkodzenie mechanizmu. Funkcja jest przydatna zarówno do prawidłowego montażu urządzenia, jak i podczas serwisowania – gdy taśma ulegnie zerwaniu lub przetarciu, w łatwy sposób wymienisz ją na nową.

  Jeśli nie jesteś pewien, które zwijacze rolet na taśmę będą odpowiednie do wykorzystania przy Twoich roletach, napisz do nas – nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnych wskazówek i pomogą dobrać najlepsze urządzenie.

 • Zwijacze na linkę / sznur

  Zwijacze rolet na linkę

  Rolety automatyczne działają z wykorzystaniem odpowiedniej linki lub taśmy, które są zwijane za pomocą specjalnego mechanizmu, montowanego natynkowo. Mechanizm zwijania sznura powinien gwarantować wieloletnią wytrzymałość i umożliwiać proste serwisowanie, ze względu na prawdopodobieństwo przetarcia się linki przy długotrwałym użytkowaniu.

  Zwijacze rolet na linkę niemieckiej marki SELVE, które znajdziesz w naszej ofercie, występują w kilku wersjach kolorystycznych. Możesz bez problemu dobrać zwijacz do koloru przewodniego w Twoim domu, decydując się na urządzenia w bieli, antracycie lub brązie. Zwijacz na linkę działa w oparciu o mechanizm zwijający ze sprężyną oraz hamulec. W urządzeniach, które oferujemy, mechanizm został stworzony z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia stali, dzięki czemu zyskujesz pewność wyboru precyzyjnego zwijacza wysokiej jakości.

  Zwijacze rolet na sznur mają określoną pojemność, która odpowiada długości maksymalnego wsadu w formie linki. Możesz wybrać zwijacze mieszczące odpowiednio 5 lub 6,5 metra linki. Każdy zwijacz wewnątrz obudowy posiada specjalny bęben z tworzywa sztucznego, który zabezpiecza zwiniętą linkę i zapewnia prawidłowe jej usytuowania, zapobiegając spadania i plątania się linki podczas zwijania.

  Zwijacze sznura uchylne

  W naszej ofercie znajdziesz zwijacze do rolet na sznur z uchylną obudową, która zapewnia zarówno łatwy montaż, jak i dostęp do mechanizmu w przypadku potrzeby serwisowania sprzętu. Może się zdarzyć, że intensywnie użytkowana linka ulegnie przetarciu lub zerwaniu – w takiej sytuacji należy ją wymienić. Specjalna obudowa zwijacza, przystosowana do wielokrotnego otwierania i zamykania, umożliwia podjęcie koniecznych działań naprawczych bez ryzyka uszkodzenia.

  Wśród dostępnych zwijaczy do rolet na linkę znajdziesz zarówno te ze sznurem w zestawie, jak i bez sznura. Przed zakupem zwijacza bez sznura warto sprawdzić parametr określający jego pojemność. Dzięki temu kupisz sprzęt na wsad odpowiedni do zastosowania wraz z Twoimi roletami.

  Dołączone do zwijaczy linki dostępne są w kolorach adekwatnych do barwy obudowy – jeśli szukasz zwijacza do manualnej obsługi, linka dopasowana do kolorystyki rolet i mechanizmów będzie dodatkowym atutem i nada odpowiednie walory estetyczne oprawie Twoich okien i drzwi. Linki dołączone do uchylnych zwijaczy występują w dwóch długościach – 5 lub 6,5 metra.

  Dobierz spośród dostępnych w naszym sklepie internetowym zwijacze niemieckiej marki SELVE w najwyższej jakości, aby cieszyć się praktycznymi i użytecznymi rozwiązaniami przez długi czas. Jeśli nie jesteś pewien, który zwijacz będzie odpowiedni, napisz do nas, a nasi specjaliści udzielą Ci odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w doborze sprzętu.

 • Zwijacze korbowe

  Zwijacze korbowe do rolet

  Każdy, kto chce zainstalować w swoim domu lub mieszkaniu rolety, musi odpowiednio do nich dobrać zwijacz korbowy do rolet. Ta mała skrzynka pozwala w prosty sposób podnosić i opuszczać rolety. Zwijacz korbowy do rolet charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a także mogą obsługiwać rolety szerokie i o dużej masie. Dzięki temu zwijacz korbowy bardzo dobrze spełni swoją funkcję w przypadku rolet na oknach balkonowych czy w przypadku solidnych rolet zewnętrznych.

  Do skompletowania zestawu, który pozwoli bezproblemowo podnosić i opuszczać rolety, oprócz zwijacza korbowego, potrzebny jest jeszcze odpowiedni kątownik, a także korba. Kątownik montujemy na ścianie i do niego przymocowujemy zwijacz, aby uzyskać stabilne mocowanie podczas pracy zwijacza. Korba to element, którym obsługujemy zwijacz korbowy.

  Zwijacz korbowy do rolet zewnętrznych

  W naszej ofercie posiadamy zwijacze korbowe do sznura oraz zwijacze korbowe do taśmy marki SELVE. Charakteryzują się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Idealnie pasują do rolet zewnętrznych, które mają większą masę. Dzięki zastosowaniu mosiężnych prowadnic sznur nie brudzi się i przez długi czas zachowuje swój początkowy wygląd.

  Do wyboru klientów są dwa rodzaje zwijaczy korbowych, które różnią się elementami odpowiedzialnymi za podnoszenie oraz opuszczanie rolet. Zwijacze korbowe do sznura posiadają mosiężne prowadnice oraz obrotową przelotkę, która pozwala na wygodny prowadzenie sznura. Zwijacze korbowe do taśmy posiadają taką samą obrotową przelotkę do poręcznego używania taśmy. W przypadku zwijacza z taśmą nie ma konieczności zastosowania mosiężnych prowadnic.
  W ofercie naszego sklepu dostępne są także korby odpowiednio dopasowane do zwijaczy. Korba składana do zwijacza rolet sprawia, że mniej obrotów jest potrzebnych do obsługi rolety. Korba krótka składana do zwijacza rolet sprawdza się natomiast w miejscach trudno dostępnych, gdzie jej mniejsza długość ramienia pozwala lepiej manewrować przy podnoszeniu czy opuszczeniu rolety. Obie korby wykonane są z metalu oraz posiadają eleganckie wykończenie rączki czarnym plastikiem.

  Na co zwrócić uwagę wybierając zwijacz korbowy do rolet?

  Najważniejszym elementem zwijacza korbowego do rolet jest jego mechanizm. Podczas zakupu zwróć uwagę, z czego wykonane są elementy mechanizmu. Zwijacze korbowe marki SELVE posiadają metalowe koło zębate, co gwarantuje dłuższą żywotność całego mechanizmu, gdyż koło zębate przenosi największe obciążenie podczas opuszczania i podnoszenia rolet. Wykonanie koła zębatego z metalu uniemożliwia jego pęknięcie i unieruchomienie całego mechanizmu. Koło nawojowe w zwijaczu korbowym do rolet wykonane jest z trwałego tworzywa. Takie połączenie zapewnia wysoką jakość i długie użytkowanie zwijacza korbowego do rolet bez konieczności napraw. Wybierając wysokiej jakości zwijacze korbowe marki SELVE zapewnią długie i bezproblemowe użytkowanie.

 • Zwijacze do przekładni

  Zwijacze do przekładni

  Dla klientów, którzy posiadają lżejsze rolety o masie do 8 kg, oferujemy zwijacze do przekładni. Są to urządzenia pozwalające bezpiecznie opuszczać i podnosić rolety. W ofercie naszego sklepu znajdują się zwijacze do przekładni renomowanej niemieckiej marki SELVE. Podzespoły znajdujące się wewnątrz zwijacza stworzone są z elementów metalowych, które nie pękną podczas użytkowania. Wysoka jakość wykonania i użytych podzespołów pozwala na długie korzystanie ze zwijacza przekładni bez konieczności napraw.
  Do zamontowania zwijacza przekładni nie są wymagane kątowniki. Wystarczą dołączone do zestawu wsporniki oraz śrubki. Ze względu na kompaktowe wymiary zwijaczy (19,1 cm x 17,2 cm x 3 cm) nie trzeba wiercić dużych otworów w ścianie, ani używać długich wkrętów.

  Sznur czy taśma – co wybrać do zwijacza do przekładni?

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno zwijacz do przekładni sznura, jak i zwijacz do przekładni taśmy marki SELVE. W obu przypadkach do zwijacza można zamontować taką samą roletę. W przypadku wyboru zwijacza dostosowanego do obsługi sznurka należy do niego używać jedynie sznurka. Nie da się go wymienić na taśmę, nawet w przypadku jego uszkodzenia. Dostępne w naszym sklepie zwijacze do przekładni zmieszczą do 11 metrów sznurka lub taśmy.
  Wybór pomiędzy sznurem a taśmą powinien sprowadzać się jedynie do preferencji osobistych. W naszej ofercie znajdują się zarówno taśmy do zwijacza rolet o szerokości 14 mm w różnych kolorach (brązowy, szaro – biały, antracytowy i popielaty), jak i sznury do zwijacza rolet o średnicy 3,9 mm w 4 kolorach (czarno – biały, brązowy, antracytowy, ciemny brąz). Do zwijacza przekładni oferujemy także rączkę do podnoszenia rolet, która ułatwia podnoszenie rolety, a także chroni rękę przed urazem i ma uniwersalne zastosowanie – sprawdzi się przy zwijaczach przekładni ze sznurem oraz zwijaczach przekładni z taśmą.

  Gdzie i jak zamontować zwijacz do przekładni?

  Zwijacz do przekładni to element, bez którego nie da się obsłużyć rolety. Nie będzie możliwe ani jej podniesienie, ani opuszczenie. Z tego względu wybór miejsca do instalacji zwijacza do przekładni oraz sam jego montaż to kluczowe kroki. Ze względu na obsługę zwijacza oraz rolety wskazane jest umieszczenie go jak najbliżej okna, na którym roleta została zamontowana. Oszczędzi to zakupu dużej ilości sznura czy taśmy, a także ułatwi obsługę rolety. Zwijacz do przekładni sznura, tak samo jak zwijacz do przekładni taśmy, możemy zamontować na ramie okiennej lub na ścianie. Drugi sposób jest znacznie prostszy w wykonaniu.
  W przypadku samego montażu zwijacza do przekładni należy najpierw otworzyć jego skrzynkę. Następnie trzeba przełożyć taśmę lub sznurek przez hamulec, który pozwoli zatrzymywać roletę na wysokości, na której będzie to potrzebne. Kolejnym krokiem jest zaciśnięcie zapinki na końcu taśmy lub sznurka oraz założenie jej za wystający bolec. Bolec należy docisnąć na tyle, żeby zapinka nie mogła samoistnie wyskoczyć z taśmy lub sznurka. Przed zamknięciem pokrywy należy odbezpieczyć wstępnie naciągniętą sprężynę, a na koniec zamknąć pokrywę zwijacza do przekładni.

 • Zwijacze gotowe zestawy

  Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę? W oknach Twojego domu na pewno planujesz zamontować więc rolety zewnętrzne. Dzięki nim możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego, która dostanie się do wnętrza. Pracujesz do późna i nie chcesz budzić się wraz ze wschodem Słońca? Rolety zablokują dostęp światła! By korzystanie z nich było w pełni komfortowe, potrzebujesz zwijaczy sznura – odpowiedni zestaw znajdziesz w naszej ofercie. Zapoznaj się z nią i wybierz produkt, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

  Gotowe zestawy zwijaczy sznura od producenta

  Większość z produktów, które dostępne są w tej kategorii sklepu, pochodzi od niemieckiej firmy Selve. To marka, która w dziedzinie inteligentnego wyposażenia dla domu działa już od XIX wieku! Została założona w roku 1866 w Lüdenscheid – niedużym mieście w zachodniej części Niemiec. Po dziś dzień Selve działa jako rodzinny biznes z tradycjami. Gotowe zestawy zwijaczy sznura to tylko jeden z szerokiej gamy produktów, które zjeżdżają z jego taśm produkcyjnych. Łącznie w ofercie Selve obecnych jest niemal 6000 akcesoriów do rolet. Jesteśmy dumni, że produkty światowego lidera trafiły również do naszego asortymentu. Dzięki temu i Ty możesz dołączyć do szerokiego grona zadowolonych klientów na całym globie. Wystarczy, że do swojego koszyka jednym kliknięciem myszy dodasz zwijacze sznura w zestawie.

  Zwijacze korbowe – zestaw do rolety zewnętrznej

  Istnieją dwa sprawdzone rozwiązania, które znajdują zastosowanie w przypadku rolet zewnętrznych. Pierwszym z nich jest mechanizm, którego działanie oparte jest na wygodnej korbie. To ona znajduje się po zewnętrznej stronie urządzenia – dzięki niej użytkownik może w prosty sposób zwinąć i rozwinąć rolety w dowolnym momencie. Wewnątrz zwijaczy korbowych w zestawie zamknięte jest natomiast wysokiej jakości koło zębate, którego zadaniem jest dbanie o to, by użytkowanie rolet przebiegało płynnie i nie wymagało od domowników nawet najmniejszego wysiłku. Koło zębate wykonane jest z metalu, który jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów. Zastosowanie metalu znacząco wydłuża okres bezawaryjnego użytkowania zwijacza. Co warto podkreślić, mechanizm zwijaczy korbowych w zestawie skonstruowany jest w taki sposób, że mosiężne rolki, które mają bezpośredni kontakt ze sznurem, nie brudzą go. Dzięki temu barwa samego sznura pozostaje niezmienna przez cały czas użytkowania, pod warunkiem właściwej konserwacji. To ważne szczególnie z punktu widzenia osób, które zdecydowały się na sznur w kolorze białym.

  Zwijacze sznura – kompletny zestaw gotowy do użycia

  Oprócz opisanych wyżej zwijaczy korbowych, możesz zamówić u nas również zestaw bez korby. Jego obsługa jest równie prosta – w tym przypadku wystarczy po prostu pociągnąć za sam sznur, by rozwinąć lub zwinąć zewnętrzną roletę. Tak naprawdę wybór konkretnego zestawu powinien wynikać wyłącznie z Twoich potrzeb i przyzwyczajeń. Każda z naszych propozycji jest bardzo wygodna w obsłudze. Oba warianty są tak samo dobre pod względem jakości i wykonania.

  Zwijacze sznura w zestawie to produkty, które od razu po zamontowaniu są gotowe do użytku. Działają one bezproblemowo i cicho – jeśli chcesz więc rozwinąć rolety w pokoju, w którym śpi Twoje dziecko, z pewnością go nie obudzisz. Nie musisz obawiać się też, że zbyt stanowcze pociągnięcie za sznur uszkodzi mechanizm – jest on przygotowany na takie ewentualności. Naturalnie, należy obchodzić się z nim tak, jak nakazuje sam producent. Gotowe zestawy zwijaczy sznura, jeśli będą odpowiednio użytkowane, zostaną w Twoim domu na długo.

  Gotowe zestawy zwijaczy sznura w różnych kolorach

  Chociaż w tej kategorii przedstawiamy dość niewielkie elementy wyposażenia pokoi, doskonale wiemy, że większość naszych klientów przywiązuje wagę do ich wyglądu. W ogóle się im zresztą nie dziwimy – każdy z nas wie, jak jeden, z pozoru nic nieznaczący detal, potrafi niejednokrotnie zniszczyć wrażenie ogólne. Jeśli chodzi więc o zwijacze sznura – wybrany zestaw możesz u nas zamówić w jednej z trzech wersji kolorystycznych: biel, brąz lub antracyt.

  W jasnych, przestronnych pomieszczeniach, urządzonych minimalistycznie, na przykład w stylu skandynawskim, doskonale sprawdzą się zwijacze białe, które ładnie skomponują się z białymi ramami okiennymi oraz wewnętrznymi parapetami. Biel pasuje do każdego wnętrza, od salonu, przez kuchnię i pokój dziecięcy, po łazienkę. Gotowe zestawy zwijaczy sznura z obudową w kolorze brązowym najlepiej spiszą się natomiast we wnętrzach, w których dominuje ciepła, domowa atmosfera. Może to być styl rustykalny lub klasyczny. Brązy bardzo dobrze sprawdzają się też w nurcie eklektycznym. Tak niecodzienna kolorystyka zwijaczy powinna jednak iść w parze z okiennymi ramami – jeśli te są wykonane z naturalnego drewna – takie połączenie będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli chodzi natomiast o czarne zwijacze korbowe w zestawie, ten wariant wpasuje się przede wszystkim w pomieszczenia nowoczesne. To doskonała kolorystyka do stylu industrialnego czy loftowego. Podczas wirtualnych zakupów pamiętaj jednak, że nasze propozycje to tylko sugestie. Nie musisz się z nimi zgadzać. Wybierz taki kolor, który najlepiej Ci się podoba, i który Twoim zdaniem najlepiej dopełni zamieszkiwane przez Twoją rodzinę wnętrza.

  Zwijacze sznura – zestaw elementów wysokiej jakości

  Raz jeszcze pragniemy podkreślić, że naczelną cechą sprzedawanych przez nas zwijaczy sznura w zestawie z pełnym oprzyrządowaniem jest doskonała jakość. To akcesoria na lata. Do ich wykonania posłużyły najlepsze z dostępnych materiałów. Podpisują się pod nimi producenci, którzy od lat zajmują bardzo silną pozycję w branży

 • Zwijacze wyposażenie
 • Taśmy / pasy, linki /...

  Rolety to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia każdego inteligentnego domu. Dzięki nim mieszkańcy przejmują bezpośrednią kontrolę nad ilością światła, która wpada do salonu, kuchni czy sypialni. To prosty sposób na dłuższy sen w dzień wolny od pracy oraz na zachowanie prywatności w czasie, gdy słońce zachodzi bardzo wcześnie i w domu przez cały wieczór palą się światła. Rolety nie będą jednak prawidłowo działać bez taśmy lub sznura do zwijacza. Jeśli potrzebujesz właśnie tej części bądź sporządzasz kompletne zamówienie z myślą o montażu nowych rolet, zapoznaj się z naszą ofertą. Tutaj znajdziesz wszystkie produkty, które będą Ci potrzebne. Nawet w kwestii z pozoru niewiele znaczących taśm dajemy Ci duży wybór. Przekonaj się o tym, przeglądając nasz asortyment. 

  Sznur lub taśma do zwijacza – kluczowy element rolety

  Zacznijmy od oczywistości. Mechanizm rolety musi być kompletny, by urządzenie działało poprawnie. Taśma do zwijacza jest tym elementem, z którym masz bezpośredni kontakt. I to nawet kilka razy dziennie! Warto zatroszczyć się więc o to, by tego typu produkty nabywać w specjalistycznych sklepach, jak roletynapilota.pl. Dzięki temu możesz mieć pewność co do ich jakości. Sprzedawane za naszym pośrednictwem akcesoria do obsługi rolet zewnętrznych są przygotowane do codziennej eksploatacji pod kątem wytrzymałości. Linka do zwijacza doskonale spełni swoje zadanie i z łatwością podda się Twoim pociągnięciom w celu odsłonięcia bądź zasłonięcia rolet. Każdy z widocznych tu artykułów charakteryzuje doskonała jakość. Czas ich prawidłowej eksploatacji może sięgać wielu lat. To sprawdzone sznury od znanych marek, które nie będą się rozciągać ani rozwarstwiać.

  Co wybrać: taśmę czy linkę do zwijacza?

  Już pierwszy rzut oka na naszą ofertę pozwoli Ci się zorientować, że dominują tu dwa produkty: taśma oraz sznur do zwijacza. Na który z nich warto się zdecydować? Na to pytanie nie jesteśmy w stanie udzielić stanowczej odpowiedzi, ponieważ zależy ona od kilku czynników, w tym również Twoich upodobań estetycznych. Co najważniejsze, to akcesorium powinno być kompatybilne z resztą zestawu, w skład którego wchodzi linka czy taśma. Nie każda taśma czy sznur będą pasowały do każdego rodzaju obudowy mechanizmu. Jeżeli na tym etapie nie szukasz części zamiennej, ale kompletujesz cały zestaw, możesz zdecydować się zarówno na taśmę do zwijacza, jak i na linkę. Jeśli szukasz natomiast części zamiennej, dopasuj ją do elementów, którymi już dysponujesz.

  Na moment skupmy się jednak na kompletowaniu całego mechanizmu od zera. W tym przypadku decyzja o wyborze konkretnego produktu sprowadza się do kwestii użytkowych oraz estetycznych. Teoretycznie to taśma jest łatwiejsza w obsłudze, ponieważ jest ona dużo szersza, co daje gwarancję, że podczas użytkowania nie będzie powodować otarć na dłoniach. Linka do zwijacza z naszej oferty jest jednak produktem równie delikatnym dla skóry dłoni. To stosunkowo miękki sznur, który na pewno nie będzie ranił rąk. Oba produkty są zatem tak samo dobrym wyborem pod względem użytkowym. Pozostaje kwestia estetyczna. W tym przypadku nie możemy Ci pomóc – decyzję musisz podjąć samodzielnie. Zarówno taśma, jak i sznur do zwijacza mają szerokie grono zwolenników. A Ty, na który produkt się zdecydujesz?

  Sznur do zwijacza – różne wersje kolorystyczne

  Skoro wspólnie doszliśmy już do wniosku, że wybór odpowiedniego sznura czy taśmy w dużej mierze zależy od względów estetycznych, przyjrzyjmy się dostępnym w naszej ofercie wariantom. Proponujemy Ci neutralne kolory, które dopasują się do większości wnętrz. Znalazł się tu chociażby antracyt, czyli odcień klasycznej czerni. Taka linka do zwijacza doskonale sprawdzi się w stonowanych pomieszczeniach, urządzonych w dowolnym stylu. Kolorystykę sznura warto dopasować do samych rolet oraz elementów plastikowych, a także do otoczenia. Czerń ładnie skomponuje się na przykład z ciemnymi zasłonami czy meblami z ciemnego drewna. Brązowy sznur bardzo dobrze zaprezentuje się natomiast na tle ram okiennych w tym samym kolorze. Jeśli szukasz jasnych barw, wybierz sznur do zwijacza w wersji czarno-białej. To ten drugi kolor jest w tym przypadku dominujący. Taki dodatek sprawdzi się w jasnych pomieszczeniach, na przykład w otoczeniu drewnianych mebli barwionych na biało i beżowego zestawu wypoczynkowego. Biel doskonale dopełnia popularny styl skandynawski.

  Taśma do zwijacza – szara, antracytowa czy brązowa?

  W przypadku taśm również mamy dla Ciebie zróżnicowany wybór. W naszym sklepie znajdziesz taśmę do zwijacza w wersji szaro-białej, brązowej, antracytowej lub popielatej. Jeśli szukasz dodatków do jasnych pomieszczeń, postaw na model szaro-biały lub popielaty. To kolory jeszcze bardziej stonowane niż czysta biel, łatwiej od niej stopią się zatem z otoczeniem. Jeżeli zależy Ci natomiast na ciemniejszych gadżetach, postaw na antracyt lub brąz – te barwy taśmy do zwijacza odnajdą się zarówno w salonie, jak i w sypialni czy pokoju dziecięcym.

  Linka do zwijacza – ile sztuk zamówić?

  W przypadku widocznych tu akcesoriów sprzedaż prowadzimy w oparciu o liczbę sztuk. Miej jednak na uwadze, że sztuka oznacza tutaj jeden metr taśmy lub sznura. Taka długość nie będzie wystarczająca, by odpowiednio spełnić swoją funkcję. Przed zamówieniem upewnij się zatem, ile sztuk potrzebujesz. Ze swojej strony sugerujemy zamówienie około 5 metrów, czyli 5 sztuk taśmy lub linki do zwijacza, jeżeli robisz zakupy z myślą o oknie o standardowych wymiarach. Jeżeli natomiast szukasz sznura do okna balkonowego, dodaj do koszyka przynajmniej 7 metrów, co przekłada się na 7 sztuk produktu. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Aktywne filtry

Zwijacze rolet

Przy tworzeniu funkcjonalnego systemu rolet trzeba pamiętać o zastosowaniu zwijaczy. Są to elementy, które pozwalają na regulację położenia rolet i powinny być wykonane z trwałych materiałów najlepszej jakości. Dostępne w naszej ofercie zwijacze rolet na taśmę lub linkę niemieckiej marki SELVE, to sprzęt, który z pewnością zalicza się do tych z górnej półki.

Wykonane z odpornego tworzywa sztucznego obudowy, kryją usytuowany wewnątrz stalowy mechanizm ze sprężyną i hamulcem, który umożliwia pozycjonowanie (zwijanie i rozwijanie) rolety. W naszej ofercie znajdziesz zwijacze rolet w kilku najpopularniejszych wersjach kolorystycznych: białe, antracytowe i brązowe. Z powodzeniem dopasujesz je do koloru oprawy okiennej i rolet, dzięki czemu zachowasz spójność estetyczną.

Uchylne zwijacze rolet to doskonałe rozwiązanie, stworzone z myślą o ułatwieniu montażu i przewidziane do wielokrotnego otwierania i zamykania obudowy w razie potrzeby serwisowania. Dzięki przeznaczonym do wielokrotnego uchylania obudowom, możesz być pewny, że produkt nie ulegnie zniszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz zwijacze do rolet z wsadem taśmowym lub sznurkowym, o długościach od 5 do 7 metrów.

Możesz też zdecydować się na tanie zwijacze rolet bez wsadu, które różnią się pojemnością. Należy dostosować zwijacz i jego pojemność do potrzebnej długości linki – jeśli nie jesteś pewien, który produkt będzie dla Ciebie odpowiedni, napisz do nas, a nasi specjaliści udzielą Ci wskazówek przed zakupem.

Części do zwijaczy rolet

W sklepie roletynapilota.pl przygotowaliśmy dla Ciebie asortyment pełen akcesoriów do zwijaczy rolet. Znajdziesz tu zarówno same zwijacze, z mechanizmem na wsad sznurkowy lub taśmowy, jak i części do nich. Są to m.in. same linki lub taśmy. Możesz dobrać linkę o odpowiednim kolorze, aby wymieniony element nie odbiegał od pozostałych zwijaczy w Twoim domu. Oferowane przez nas linki i taśmy zakupisz na metry – do zastosowań przy standardowych oknach należy wybrać około 5 m linki, natomiast do okien balkonowych – 7.

Wśród akcesoriów do zwijaczy znajdziesz także poręczne uchwyty do podnoszenia rolet, korby do zwijaczy korbowych i kątowniki do ich zamocowania. Możesz wybrać także gotowe, pełne zestawy zwijaczy, wraz z linką lub taśmą ulokowaną wewnątrz mechanizmu, przygotowane do montażu i użytku. Wszystkie dostępne są w standardowej kolorystyce, odpowiadającej najpopularniejszym barwom opraw okiennych i rolet – bieli, antracytowi i brązom.

W zestawach zwijaczy znajdziesz te korbowe, z gotowym wsadem, korbą i przelotką oraz zwijacze rolet na pas lub linkę, w których zamontowano już wsad. Zależnie od swoich potrzeb, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia funkcjonalnych opraw okiennych.