Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Siłownik - wbudowany moduł radiowy

Siłownik - wbudowany moduł radiowy

Siłownik - prędkość podnoszenia [rpm]

Siłownik - prędkość podnoszenia [rpm]

Siłownik - typ krańcówek

Siłownik - typ krańcówek

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

 • 0,001 kg - 19 kg

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 4 797,00 zł

Zaloguj się

Produkty

Podkategorie

 • Piloty

  Piloty do wygodnego sterowania roletami

  Pilot do rolet automatycznych – urządzenie o wielu funkcjach

  Technologie smart home pozwalają sterować automatycznym systemem rolet i bram, ale jak dobrać odpowiedni pilot? W naszej ofercie znajdziesz modele o różnym stopniu zaawansowania. Szczególnie polecamy te kontrolery, które łączą w sobie więcej funkcji. Najbardziej zaawansowane technologicznie piloty do rolet automatycznych pozwalają na grupowanie sterowanych urządzeń: bram wjazdowych, garażowych oraz rolet czy żaluzji okiennych, a także innego sprzętu, który zawierają moduł ON/OFF, w tym np. oświetlenia.

  Dzięki zamontowanym w urządzeniach końcowych odbiornikom zwrotnym, pilot zbiera informacje o aktualnym stanie, w jakim znajduje się dany sprzęt. Możesz przez to sprawdzić na ekranie, czy brama wjazdowa jest aktualnie zamknięta. Z łatwością skontrolujesz też stan rolet w całym domu, nie ruszając się z miejsca. Dopracowane technologicznie kontrolery posiadają funkcję tworzenia od kilku do kilkunastu scen, do których przypisujesz wybrane urządzenia. Automatyka pozwala ustalić czas uruchomienia i zakończenia danej sceny oraz jej powtarzalność.

  Piloty do rolet – na co zwrócić uwagę?

  Jeśli wybierasz mniej zaawansowane technologicznie piloty do rolet, zwróć koniecznie uwagę na to, ile podzespołów mogą obsługiwać. W naszej ofercie znajdziesz piloty do rolet jednokanałowe, ale też wielokanałowe – możesz dzięki nim z jednego miejsca w domu obsługiwać wszystkie rolety. Zwróć uwagę na rodzaj połączenia. Najczęściej wybierane są kontrolery z wbudowanym modułem komunikacji radiowej.

  Jeśli chcesz zakupić rozbudowany sterownik, z pomocą którego będziesz mógł kontrolować stan wielu kompatybilnych urządzeń, sprawdź, ile grup odbiorników możesz podłączyć do danego modelu. Dobierz optymalną dla siebie wersję i ciesz się pilotem wykonanym w nowoczesnym stylu.

  Piloty „breloki” do rolet automatycznych

  Zależy Ci na maksymalnym komforcie korzystania z automatyki domowej? Sprawdź naszą ofertę pilotów do rolet w formie breloków. Choć wiele systemów smart home oferuje sterowanie podzespołami z poziomu aplikacji mobilnej, są sytuacje, w których liczy się czas. Wtedy właśnie przydatne stają się piloty w wersji mini. Z ich pomocą szybko wyślesz polecenie otwarcia lub zamknięcia bramy wjazdowej czy garażowej, bez korzystania ze smartfonu.

  Wybierając sprzęt do inteligentnego układu sterowania, dobrze jest postawić na nieawaryjne piloty do rolet – sklep, którego asortyment właśnie przeglądasz, oferuje pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Wystarczy, że wyślesz nam wiadomość, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i udzieli profesjonalnych wskazówek.

 • Odbiorniki

  Odbiorniki radiowe do rolet

  Dobór odpowiednich odbiorników do rolet sterowanych automatycznie to podstawa prawidłowego działania systemów smart home. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nieawaryjne odbiorniki Mobilus oraz SOMFY. Odbiorniki to nic innego, jak urządzenia wykonawcze, które odbierają polecenie wysyłane ze sterownika, tzn. odpowiadają za chociażby podnoszenie rolet, czy też otwieranie bram. Dlatego właśnie istotny jest wybór sprawdzonego odbiornika radiowego, który będzie kompatybilny z posiadanymi urządzeniami.

  Radiowe sterowanie roletami to jedna z najczęściej wybieranych funkcji do układu zarządzania domem inteligentnym. Oferowane przez nas odbiorniki Mobilus COSMO C-MR sprawdzą się w systemach opartych o zastosowanie siłowników z mechaniczną regulacją pozycji. Najlepszym rozwiązaniem do w pełni zautomatyzowanych, zaawansowanych technologicznie układów modele wyposażone w komunikację dwukierunkową. Dzięki temu mogą one przesyłać do sterownika informację zwrotną o aktualnym stanie urządzenia, do którego są podpięte, a Ty zyskasz pełną kontrolę nad podzespołami sterującymi.

  Odbiorniki radiowe Somfy – wygoda i bezpieczeństwo

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz także odbiorniki Somfy. Są one szczególnie polecane ze względu na funkcje, które umożliwiają komfortowe zarządzanie urządzeniami końcowymi. Niewątpliwie, jedną z najważniejszych opcji montażu systemów smart home jest możliwość zdalnego sterowania. Zarządzanie automatyką domową może odbywać się z poziomu dedykowanej do danego systemu aplikacji mobilnej. Aby zyskać pełny dostęp do kontrolowania domu inteligentnego, oprócz centralki, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni odbiornik radiowy.

  Odbiorniki marki Somfy przeznaczone do rolet i żaluzji automatycznych inicjują pracę urządzeń wyjściowych z poziomu zarówno przełącznika przewodowego, pilota/sterownika, jak i przez aplikację. Decydując się na instalację takiego odbiornika, gwarantujesz sobie najwyższy komfort sterowania inteligentnym domem. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny – odbiorniki wykonawcze Somfy pozwalają zastosować wybrane harmonogramy i obsługują funkcję symulowania obecności, podczas gdy nie ma Cię w domu.

  Odbiorniki do bram automatycznych

  Szukasz odpowiedniego odbiornika do bramy wjazdowej? Oferowane przez nas odbiorniki do bram automatycznych Somfy wyposażone w komunikację radiową IO lub RTS to produkty zewnętrzne wysokiej klasy, odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Mogą one kontrolować dwa urządzenia – np. bramę wjazdową i garażową.

  Jeśli planujesz automatyzację swoich żaluzji czy rolet, sprawdź, które odbiorniki sprawdzą się najlepiej w Twoim spersonalizowanym systemie smart home. Nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wsparcia – napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • Nadajniki

  Jak działają nadajniki do rolet automatycznych i oświetlenia?

  Nadajniki do rolet automatycznych to niewielkie moduły o dużych możliwościach. Podtynkowy montaż do puszki jest ceniony ze względu na praktyczność – jeśli chciałbyś zamontować standardowy nadajnik w rozdzielni, musiałbyś wcześniej zadbać o dodatkowe miejsce – montaż puszkowy eliminuje ten problem. Urządzenie pozostaje niewidoczne przy maksymalnej funkcjonalności.

  Działanie oferowanych przez nas nadajników opiera się na systemie dwukanałowym, tzn. że do pojedynczego nadajnika możesz podłączyć dwa odbiorniki przy niezależnych urządzeniach wyjściowych. Nadajniki do oświetlania przestrzeni montuje się w puszkach za przełącznikami. Polecanym przez nas produktem z tej kategorii jest nadajnik Somfy IZYMO IO, który umożliwia wyzwalanie scenariuszy systemu smart home, np. odpowiedniego dla dnia i nocy. Można zamontować go także pod przełącznikiem mechanicznego sterowania do rolet automatycznych.

  Polecane nadajniki do rolet automatycznych

  Nadajniki do rolet automatycznych sprawdzają się szczególnie wtedy, gdy można je podłączyć do systemu alarmowego. Do tego typu zastosowań polecamy moduł radiowy COSMO MOBILUS C-AR, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Podłączony do centralki alarmowej, po otrzymaniu odpowiedniej informacji reaguje, wysyłając polecenia do systemu automatycznego zarządzania roletami, bramami, oświetleniem i innymi wybranymi urządzeniami wyjściowymi.

  Nadajniki tego typu zwiększają bezpieczeństwo w Twoim domu – posiadają one funkcję dynamicznego kodu modulowanego w technologii FSK, dzięki czemu dostęp do Twoich ustawień zabezpieczających mieszkanie i posesję jest chroniony na najwyższym poziomie. Jeśli zatem chcesz wykorzystać w pełni potencjał automatycznego inteligentnego systemu zarządzania domem, warto wyposażyć go w dodatkowy nadajnik radiowy, który wzmocni bariery antywłamaniowe.

  Wybierz jakość

  Nadajniki Somfy i Mobilus to gwarancja najwyższej klasy, którą zapewniają najwyższej jakości materiały wykorzystywane do produkcji modułów, jak i stała kontrola jakości procesów ich tworzenia. Wybierając nadajniki do systemów smart home z oferty naszego sklepu, zapewniasz sobie komfort zarządzania roletami i oświetleniem. Zasilane bateryjnie moduły pracują nieprzerwanie przez kilka lat – następnie wystarczy tylko zmienić baterię, aby cieszyć się kolejnymi latami bezawaryjnej pracy.
  Jeśli masz jakieś wątpliwości lub nurtują Cię pytania o działanie nadajników, nie krępuj się – napisz do nas, a nasz doradca udzieli profesjonalnej porady dotyczącej funkcjonalności i przeznaczenia wybranego przez Ciebie modułu.

 • Czujniki

  Czujniki wiatrowe do markiz i rolet

  Czujniki wiatrowe to jeden z elementów, które tworzą spójny i bezpieczny system automatyki domowej. Przeznaczone są do stosowania przy markizach, screenach i żaluzjach zewnętrznych. Czujnik wiatru zbiera informacje atmosferyczne i reaguje na podmuchy wiatru, natychmiastowo przekazując dane do sterownika, dzięki czemu rolety i markizy są zawsze automatycznie utrzymywane w bezpiecznej pozycji.

  W naszej ofercie znajdziesz czujniki wiatrowe Somfy, działające w technologii radiowej RTS oraz IO. Proponujemy dobór podzespołów w dwóch wariantach – Somfy Elois WireFree IO oraz Somfy Elois 3D WireFree IO. Urządzenia są przeznaczone do montażu fasadowego lub bezpośrednio na markizie. Ze względu na swój charakter, wiatrowe czujniki radiowe Somfy nie wymagają dodatkowego okablowania – zamontowane dokładnie tam, gdzie są potrzebne, w estetyczny sposób komponują się z elewacją budynku.

  Czujniki wstrząsowe Somfy Elois 3D WireFree są polecane do montażu przy markizach. Technologia zbiera dane o drganiach markizy w trzech wymiarach – poziomym, pionowym oraz bocznym. Dzięki temu kontrola bezpieczeństwa jest zwiększona, a przy wykryciu silnych drgań, napęd markizy natychmiast ją zwija do bezpiecznej pozycji. Czujniki Somfy Elois 3D WireFree zasilane bateriami występują w zróżnicowanej gamie kolorystycznej – bez problemu dobierzesz kolor obudowy, która pozostanie niewidoczna po zamontowaniu do belki markizy.

  Czujniki wiatrowe Somfy Elois WireFree działają w dwukierunkowej technologii radiowej i zasilane są bateriami, dzięki czemu możesz umieścić czujnik w dowolnym miejscu, wkomponowując go w fasadę budynku. Czujniki te można zaprogramować w trzech progach czułości, odpowiednich dla markiz, screenów oraz żaluzji.

  Czujniki słoneczne Somfy

  Czujniki słoneczne zbierają informacje o aktualnym nasłonecznieniu i wysyłają dane do sterownika, który automatycznie reguluje położenie żaluzji, rolet, markiz oraz pergoli i osłon zewnętrznych. Czujnik słoneczny Somfy Sunis WireFree zapewnia ochronę przeciwsłoneczną, zarządzając położeniem rolet i innych komponentów osłaniających, w zależności od pomiaru natężenia słońca.

  Słoneczny czujnik radiowy Somfy Sunis WireFree z łatwością zamontujesz w dowolnym miejscu na fasadzie budynku. Dzięki bezprzewodowej technologii nie wymaga on użycia kabli, a zasilany jest bateryjnie. Czujnik pobiera dane o natężeniu światła słonecznego od świtu aż do zmierzchu i pozwala na automatyczne zarządzanie położeniem wszystkich osłon.

  Czujniki radiowe Somfy

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz czujniki radiowe Somfy w niewielkich rozmiarach, które bezproblemowo zamontujesz i wkomponujesz w zewnętrzną elewację. Czujniki słoneczne i wiatrowe pozwalają na precyzyjne zarządzanie markizami i żaluzjami, zapewniając bezpieczeństwo bez konieczności osobistego kontrolowania sprzętu.

 • Sterowniki

  Sterowanie...

 • Centralki

  Centralki – wygodne sterowanie do automatyki domowej

  Planujesz instalację systemu smart home, który pozwoli swobodnie zarządzać urządzeniami w Twoim domu? Aby maksymalnie zwiększyć komfort sterowania automatyką domową, zadbaj o dobór właściwej centralki umożliwiającej łatwe uruchamianie wybranych przez Ciebie podzespołów.

  W naszym sklepie internetowym znajdziesz centrale sterujące wewnętrzne Mobilus GTW, które pozwalają tworzyć dowolną liczbę grup kanałów i wspomagają sprawne zarządzanie wszystkimi elementami inteligentnego domu. Szczególnie polecany model centrali Somfy TaHoma® Switch zdobywa uznanie użytkowników dzięki dopracowanemu systemowi, do którego można podłączyć ponad 200 odbiorników z urządzeń wyjściowych.

  Steruj swoim domem z dowolnego miejsca na Ziemi – wybierając dobrze zaprojektowaną centralkę do automatyki domowej, zyskujesz możliwość kontrolowania podzespołów z poziomu prostej aplikacji mobilnej na Twoim smartfonie.

  Najważniejsze funkcje centralki do sterowania

  Centrala sterująca to centrum każdego układu zarządzania domem inteligentnym – to ona zbiera informacje zwrotne, pozwala na odczyt danych z poszczególnych urządzeń wyjściowych i wysyła polecenia nadawane przez aplikację. Dla większej wygody użytkowania warto wybrać centralę, która umożliwi rejestr poleceń głosowych.

  Na funkcjonalność centralki do automatyki domowej wpływa także wbudowany protokół komunikacyjny. Zastosowanie kilku rozwiązań pozwala na dowolność dodawania sprzętu sterowanego przez centralę. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które oprócz interfejsu Wi-Fi obsługują też popularne protokoły transmisji danych, takie jak Cosmo, Cosmo 2 Way, Zigbee, RTS oraz io-homecontrol. Sprawdź, ile urządzeń wyjściowych możesz podłączyć do wybranej centrali i wybierz rozwiązanie adekwatne do swoich potrzeb.

  Centralki do rolet automatycznych

  Centralki sterowania automatyką domową mogą ułatwić zarządzanie roletami i bramami. Zaawansowane technologicznie centralki do rolet pozwalają tworzyć odpowiednie dla Twoich preferencji scenariusze oraz harmonogramy, które po wydaniu polecenia będą wysyłały żądanie uruchomienia rolet w odpowiednim trybie do odbiorników. Jeśli szukasz komponentów przydatnych w budowaniu systemu rolet automatycznych, istnieją dedykowane centralki do rolet. Sklep internetowy Roletynapilota.pl oferuje także centrale do grupowania przekaźników, które pomogą Ci stworzyć inteligentny dom.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości, zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na pytania dotyczące centralek do rolet czy centrali sterujących do systemów smart home. Napisz do nas, a doradcy skontaktują się z Tobą i pomogą Ci dokonać wyboru.

 • Siłowniki rolet

  Silniki do napędu rolet

  Dzięki dobrze dobranym siłownikom do rolet automatycznych, możesz cieszyć się funkcjonalnością i komfortem, jaki dają systemy smart home. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nieawaryjne silniki do napędu rolet Mobilus oraz SOMFY, a także siłowniki Selve. Silnik do rolet to urządzenie wykonawcze, które działa zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem lub na żądanie, podnosząc i opuszczając rolety w wybranym przez Ciebie trybie.
  Siłowniki z mechaniczną regulacją pozycji Mobilus, które charakteryzują się wbudowanym modułem komunikacji radiowej, sprawdzą się w systemach smart home, działających z centralką Mobilus COSMO lub GTW. Dostępne w naszej ofercie silniki do rolet automatycznych Mobilus z serii ERS, dzięki elektronicznym krańcówkom, pozwalają na ustawianie i zapamiętywanie pozycji krańcowych. Dodatkowo wyposażone w technologię SENSO pozwalają na bezpieczne kontrolowanie rolet z dowolnego miejsca na świecie – wykrywają przeszkody i zatrzymują mechanizm.

  Silniki do rolet automatycznych Somfy – wygoda i bezpieczeństwo

  W naszym asortymencie znajdziesz także siłowniki do rolet Somfy. Wybór siłowników Somfy przyniesie wiele korzyści, w tym komfort zarządzania roletami i bezpieczeństwo, zapewnione dzięki technologii Smart Motion System. System monitoruje działanie rolet, m.in. nadzorując moment obrotowy i chroniąc urządzenie przed zamarzaniem. Do silników Somfy można podłączyć czujnik nasłonecznienia i inne, funkcjonalne moduły, które poprawią komfort zarządzania automatycznymi roletami i bramami rolowanymi.

  Siłowniki Somfy z komunikacją radiową io-homecontrol to najwyższej jakości napęd do rolet automatycznych, który został zaprojektowany tak, aby przynieść jak największe korzyści dla Ciebie. Możliwość ustawienia dwóch prędkości pozwala na ustawienie trybu cichego. Tzw. miękki start i zatrzymanie chronią roletę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają żywotność sprzętu, a dzięki funkcji „my” możesz wybrać preferowane ustawienie rolet, które wywołasz jednym poleceniem na sterowniku.

  Siłowniki rolet – sklep online

  Zastanawiasz się, które silniki do napędu rolet okażą się najlepsze? Oferowane przez nas silniki do rolet automatycznych to szeroka gama produktów, zarówno tych zaawansowanych technologicznie, wyposażonych w komunikację radiową IO lub RTS, jak i tych, które działają bez centralki smart home.
  Jeśli planujesz automatyzację swoich żaluzji czy rolet, sprawdź, które siłowniki sprawdzą się najlepiej w Twoim spersonalizowanym systemie smart home. Nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wsparcia – napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • Napędy bram

  Napędy i sterowania firmy Somfy do bram garażowych i ogrodzeniowych.

  Napęd do bram automatycznych

  Napęd do bram automatycznych pozwala na sterowanie automatycznym otwieraniem i zamykaniem bramy garażowej – rolowanej, bram skrzydłowych czy bram przesuwnych. W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram w zestawie, wyposażone w najnowszą technologię komunikacji dwukierunkowej IO. Pozwala ona odczytać informację zwrotną z urządzenia wyjściowego i sprawdzić, będąc w dowolnym miejscu na świecie, w jakiej pozycji znajduje się aktualnie Twoja brama. System ten wspomaga bezpieczne nadzorowanie automatyką domową, a napędy do bram automatycznych mają szereg funkcji, które poprawiają komfort życia codziennego.

  Napędy do bram – sklep online

  W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór napędów do bram, które są dedykowane do konkretnego typu bramy. Napęd do bram automatycznych Somfy Dexxo Smart w zestawie z szyną i pilotem jest urządzeniem przeznaczonym do bram garażowych. Napęd kompatybilny z centralą sterowania automatyką domową TaHoma® umożliwia łatwe sterowanie, programowanie harmonogramów czy łączenie z pozostałymi urządzeniami wyjściowymi, w tym domofonem czy oświetleniem.
  Jeżeli szukasz zestawu do bram przesuwnych, w naszej ofercie widnieją napędy do bram na pilota, które wyposażone są w najlepsze funkcje. Napęd Somfy Elixo cechuje wysoka trwałość i niezawodność przy jednoczesnej wydajności. Zapewnia cichą, bezpieczną i szybką pracę. Umożliwia połączenie z centralą zdalnego sterowania TaHoma®, dzięki czemu będziesz zawsze wiedział, czy Twoja posesja jest bezpieczna.
  Dla bram skrzydłowych polecamy napęd Somfy Ixengo, działający w systemie komunikacji io-homecontrol. Wraz z fotokomórkami i nadajnikiem tworzy zestaw, który doskonale sprawdzi się do sterowania automatyczną bramą wjazdową w każdych warunkach atmosferycznych: od -20 do 60 °C.

  Napędy do bram w zestawie

  Choć na naszych wirtualnych półkach znajdziesz dobrze skomponowane zestawy do sterowania bramą automatyczną, może się zdarzyć, że będziesz potrzebował dodatkowego pilota. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz piloty kompatybilne z proponowanymi przez nas systemami automatyki, dzięki którym w łatwy sposób możesz kontrolować otwieranie/zamykanie bram.
  Dobierz napęd do bramy, który sprawdzi się jako urządzenie kompatybilne z Twoim systemem smart home i ciesz się niezawodnym sprzętem najwyższej jakości. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i bliskim, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – nowoczesna komunikacja dwukierunkowa pozwala sprawdzać aktualną pozycję bram. W razie wątpliwości związanych z wyborem napędu – napisz do nas. Nasi doradcy z chęcią udzielą Ci profesjonalnej porady.

 • Wideodomofony / domofony
 • Wyłączniki

  Przełączniki przewodowe

  Przełączniki przewodowe do rolet to jedno z lepszych rozwiązań przy montażu osłon okiennych. Dzięki nim możesz z łatwością sterować roletami automatycznie, bez konieczności użycia korby. Przełączniki są przeznaczone do montażu natynkowego, wraz z przewodami. Dla zwiększenia komfortu korzystania z rolet i osłon zewnętrznych, warto zdecydować się na optymalnie dobrane wyłączniki. Sklep roletynapilota.pl w swojej ofercie prezentuje najlepsze rozwiązania technologiczne, które przyczynią się do wprowadzenia odpowiednich usprawnień w Twoim domu.

  Przełączniki bez podtrzymania

  Do sprawnego zamykania i otwierania rolet odpowiednim wyborem będą przełączniki bez podtrzymania. Działają one dokładnie tak długo, jak przytrzymywany jest przycisk, a po jego zwolnieniu roleta zatrzymuje się w wybranej przez Ciebie pozycji. Przełączniki przewodowe bez podtrzymania występują w kilku popularnych konfiguracjach.

  Możesz wybrać standardowy wyłącznik klawiszowy Mobilus, który wyglądem przypomina ten do przełączania światła. W naszej ofercie znajdziesz też przełączniki przewodowe bez podtrzymania Somfy z serii Inis lub Smoove. Dwuklawiszowe wyłączniki Somfy mogą obsługiwać dwa napędy.

  Przełączniki z podtrzymaniem

  Przełączniki z podtrzymaniem to równie dobre rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w przypadku konieczności obsługi wielu rolet. W technologii z podtrzymaniem wystarczy jednokrotnie wcisnąć przycisk, aby roleta ruszyła w górę lub w dół do pozycji krańcowej. W tej kategorii znajdziesz wyłączniki Somfy oraz Mobilus, których nowoczesny design sprawdzi się do każdego wnętrza.

  Warto rozważyć także wybór kilkupozycyjnych przełączników, które w prosty sposób pozwolą Ci wybrać poziom zasłonięcia okien. Wśród pozycyjnych przełączników znajdziesz te jedno- i dwuklawiszowe, przeznaczone do obsługi dwóch napędów. Przełączniki marki Somfy to gwarancja niezawodności – wybierz najlepsze rozwiązania do swojej automatyki domowej i spraw, by korzystanie z rolet zewnętrznych, żaluzji oraz markiz było prostsze dzięki zastosowaniu przełączników.

  Przełączniki kluczowe

  Wśród dostępnych w naszej ofercie ciekawych rozwiązań znajdziesz także przełączniki kluczowe podtynkowe i natynkowe marki Mobilus. Jest to rozwiązanie polecane do domów, w których przebywają na co dzień małe dzieci. Aby wprawić roletę w ruch, należy użyć kluczyka i przekręcić go.

  Możesz zdecydować się na przełącznik dwupozycyjny, który wprawia roletę w odpowiedni ruch po przekręcaniu klucza do wybranej pozycji. Jednokierunkowy, impulsowy przełącznik to proste urządzenie – po przekręceniu kluczyka roleta zostaje wprawiona w ruch aż do uzyskania pozycji krańcowej. Przełączniki tego typu nadają się do sterowania zarówno osłonami, jak i każdym innym napędem, np. bramy. Wybierz przełączniki, które odpowiedzą Twoim potrzebom.

 • Akcesoria okienne
 • Zwijacze rolet

  Zwijacze rolet

  Przy tworzeniu funkcjonalnego systemu rolet trzeba pamiętać o zastosowaniu zwijaczy. Są to elementy, które pozwalają na regulację położenia rolet i powinny być wykonane z trwałych materiałów najlepszej jakości. Dostępne w naszej ofercie zwijacze rolet na taśmę lub linkę niemieckiej marki SELVE, to sprzęt, który z pewnością zalicza się do tych z górnej półki.

  Wykonane z odpornego tworzywa sztucznego obudowy, kryją usytuowany wewnątrz stalowy mechanizm ze sprężyną i hamulcem, który umożliwia pozycjonowanie (zwijanie i rozwijanie) rolety. W naszej ofercie znajdziesz zwijacze rolet w kilku najpopularniejszych wersjach kolorystycznych: białe, antracytowe i brązowe. Z powodzeniem dopasujesz je do koloru oprawy okiennej i rolet, dzięki czemu zachowasz spójność estetyczną.

  Uchylne zwijacze rolet to doskonałe rozwiązanie, stworzone z myślą o ułatwieniu montażu i przewidziane do wielokrotnego otwierania i zamykania obudowy w razie potrzeby serwisowania. Dzięki przeznaczonym do wielokrotnego uchylania obudowom, możesz być pewny, że produkt nie ulegnie zniszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz zwijacze do rolet z wsadem taśmowym lub sznurkowym, o długościach od 5 do 7 metrów.

  Możesz też zdecydować się na tanie zwijacze rolet bez wsadu, które różnią się pojemnością. Należy dostosować zwijacz i jego pojemność do potrzebnej długości linki – jeśli nie jesteś pewien, który produkt będzie dla Ciebie odpowiedni, napisz do nas, a nasi specjaliści udzielą Ci wskazówek przed zakupem.

  Części do zwijaczy rolet

  W sklepie roletynapilota.pl przygotowaliśmy dla Ciebie asortyment pełen akcesoriów do zwijaczy rolet. Znajdziesz tu zarówno same zwijacze, z mechanizmem na wsad sznurkowy lub taśmowy, jak i części do nich. Są to m.in. same linki lub taśmy. Możesz dobrać linkę o odpowiednim kolorze, aby wymieniony element nie odbiegał od pozostałych zwijaczy w Twoim domu. Oferowane przez nas linki i taśmy zakupisz na metry – do zastosowań przy standardowych oknach należy wybrać około 5 m linki, natomiast do okien balkonowych – 7.

  Wśród akcesoriów do zwijaczy znajdziesz także poręczne uchwyty do podnoszenia rolet, korby do zwijaczy korbowych i kątowniki do ich zamocowania. Możesz wybrać także gotowe, pełne zestawy zwijaczy, wraz z linką lub taśmą ulokowaną wewnątrz mechanizmu, przygotowane do montażu i użytku. Wszystkie dostępne są w standardowej kolorystyce, odpowiadającej najpopularniejszym barwom opraw okiennych i rolet – bieli, antracytowi i brązom.

  W zestawach zwijaczy znajdziesz te korbowe, z gotowym wsadem, korbą i przelotką oraz zwijacze rolet na pas lub linkę, w których zamontowano już wsad. Zależnie od swoich potrzeb, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do stworzenia funkcjonalnych opraw okiennych.

 • Przelotki, prowadnice

  Przelotki i prowadnice do taśmy i sznura w systemach roletowych

 • Stopki do rolet
 • Stopery do rolet
 • Secublock, wieszaki

  Wieszaki do rolet i zabezpieczenia

 • Koła nawojowe

  Koła nawojowe do napędów rolet

 • Końcówki wału

  Końcówki wału rolet i łożyska

Aktywne filtry

roletynapilota.pl