Zaloguj się

Wyłączniki

Podkategorie

Aktywne filtry

Przełączniki przewodowe

Przełączniki przewodowe do rolet to jedno z lepszych rozwiązań przy montażu osłon okiennych. Dzięki nim możesz z łatwością sterować roletami automatycznie, bez konieczności użycia korby. Przełączniki są przeznaczone do montażu natynkowego, wraz z przewodami. Dla zwiększenia komfortu korzystania z rolet i osłon zewnętrznych, warto zdecydować się na optymalnie dobrane wyłączniki. Sklep roletynapilota.pl w swojej ofercie prezentuje najlepsze rozwiązania technologiczne, które przyczynią się do wprowadzenia odpowiednich usprawnień w Twoim domu.

Przełączniki bez podtrzymania

Do sprawnego zamykania i otwierania rolet odpowiednim wyborem będą przełączniki bez podtrzymania. Działają one dokładnie tak długo, jak przytrzymywany jest przycisk, a po jego zwolnieniu roleta zatrzymuje się w wybranej przez Ciebie pozycji. Przełączniki przewodowe bez podtrzymania występują w kilku popularnych konfiguracjach.

Możesz wybrać standardowy wyłącznik klawiszowy Mobilus, który wyglądem przypomina ten do przełączania światła. W naszej ofercie znajdziesz też przełączniki przewodowe bez podtrzymania Somfy z serii Inis lub Smoove. Dwuklawiszowe wyłączniki Somfy mogą obsługiwać dwa napędy.

Przełączniki z podtrzymaniem

Przełączniki z podtrzymaniem to równie dobre rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie w przypadku konieczności obsługi wielu rolet. W technologii z podtrzymaniem wystarczy jednokrotnie wcisnąć przycisk, aby roleta ruszyła w górę lub w dół do pozycji krańcowej. W tej kategorii znajdziesz wyłączniki Somfy oraz Mobilus, których nowoczesny design sprawdzi się do każdego wnętrza.

Warto rozważyć także wybór kilkupozycyjnych przełączników, które w prosty sposób pozwolą Ci wybrać poziom zasłonięcia okien. Wśród pozycyjnych przełączników znajdziesz te jedno- i dwuklawiszowe, przeznaczone do obsługi dwóch napędów. Przełączniki marki Somfy to gwarancja niezawodności – wybierz najlepsze rozwiązania do swojej automatyki domowej i spraw, by korzystanie z rolet zewnętrznych, żaluzji oraz markiz było prostsze dzięki zastosowaniu przełączników.

Przełączniki kluczowe

Wśród dostępnych w naszej ofercie ciekawych rozwiązań znajdziesz także przełączniki kluczowe podtynkowe i natynkowe marki Mobilus. Jest to rozwiązanie polecane do domów, w których przebywają na co dzień małe dzieci. Aby wprawić roletę w ruch, należy użyć kluczyka i przekręcić go.

Możesz zdecydować się na przełącznik dwupozycyjny, który wprawia roletę w odpowiedni ruch po przekręcaniu klucza do wybranej pozycji. Jednokierunkowy, impulsowy przełącznik to proste urządzenie – po przekręceniu kluczyka roleta zostaje wprawiona w ruch aż do uzyskania pozycji krańcowej. Przełączniki tego typu nadają się do sterowania zarówno osłonami, jak i każdym innym napędem, np. bramy. Wybierz przełączniki, które odpowiedzą Twoim potrzebom.