Zaloguj się

Zwijacze na taśmę / pas

Aktywne filtry

Zwijacze rolet na pas

Do poprawnego działania rolet potrzebne są odpowiednie pasy lub taśmy wraz ze zwijaczami, które umożliwiają sterowanie rozwijania i zwijania rolety. W naszej ofercie znajdziesz uchylne zwijacze rolet z taśmą. Za poprawne działanie zwijacza odpowiada prosty mechanizm ze sprężyną i hamulcem, jednak to z założenia proste w swojej budowie urządzenie nie zawsze pojawia się w sklepach w najlepszej możliwej jakości.

Naszą ofertę stanowią zwijacze do rolet na taśmę, których mechanizm jest stworzony ze stali. Znana ze swojej wytrzymałości i odporna na korodowanie stal przyczynia się do lepszego funkcjonowania mechanizmu przez długi czas. Zwijacze rolet na pas montowane są natynkowo, w związku z czym są eksponowane na działanie czynników zewnętrznych, pomimo obudowy z tworzywa. Warto zatem zdecydować się na wybór uchylnego zwijacza, który można wielokrotnie otwierać i zamykać, bez narażenia całej konstrukcji na zniszczenie.

Ponadto uchylna obudowa zwijacza umożliwia dotarcie do napędu i rozwiązanie problemów, gdy pas nie będzie chciał się zwijać. W naszej ofercie proponujemy uchylne zwijacze rolet z taśmą w kilku wersjach kolorystycznych – brąz, antracyt i biel. Z łatwością dopasujesz kolor urządzenia do aranżacji domu.

Zwijacze rolet z taśmą

Zwijacze rolet dostępne w naszym asortymencie występują w różnych rozmiarach. Możesz dobrać urządzenie, które pomieści odpowiednio 5, 6,5 lub 7 metrów taśmy do zwijania rolet. Zależnie od wymiarów całej rolety, należy dobrać zwijacz, który umożliwi pełne funkcjonowanie automatyki i będzie obsługiwał odpowiednio długi pas do zwijania rolet.

Proponujemy zarówno dobór samych zwijaczy, bez taśmy, jak i zwijacze rolet z wsadem, dołączonym do zestawu. Taśmy dostępne są w kolorach adekwatnych do barwy obudowy, tworząc z nimi gotowy do użytku zestaw. Maksymalny wsad taśmy określa pojemność zwijacza – przed zakupem produktu zweryfikuj dokładnie wymiary taśmy potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania rolet i dobierz urządzenie odpowiedne do zastosowania przy Twoich oknach lub drzwiach.

Uchylne zwijacze rolet z taśmą marki SELVE, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zapewniają najlepszą jakość. Użyta do stworzenia mechanizmu stal jest materiałem wysokiej trwałości, odpornym na korodowanie. Specjalna konstrukcja obudowy z wytrzymałego tworzywa sztucznego umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie komory bez obaw o uszkodzenie mechanizmu. Funkcja jest przydatna zarówno do prawidłowego montażu urządzenia, jak i podczas serwisowania – gdy taśma ulegnie zerwaniu lub przetarciu, w łatwy sposób wymienisz ją na nową.

Jeśli nie jesteś pewien, które zwijacze rolet na taśmę będą odpowiednie do wykorzystania przy Twoich roletach, napisz do nas – nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnych wskazówek i pomogą dobrać najlepsze urządzenie.