Zaloguj się

Zwijacze na linkę / sznur

Aktywne filtry

Zwijacze rolet na linkę

Rolety automatyczne działają z wykorzystaniem odpowiedniej linki lub taśmy, które są zwijane za pomocą specjalnego mechanizmu, montowanego natynkowo. Mechanizm zwijania sznura powinien gwarantować wieloletnią wytrzymałość i umożliwiać proste serwisowanie, ze względu na prawdopodobieństwo przetarcia się linki przy długotrwałym użytkowaniu.

Zwijacze rolet na linkę niemieckiej marki SELVE, które znajdziesz w naszej ofercie, występują w kilku wersjach kolorystycznych. Możesz bez problemu dobrać zwijacz do koloru przewodniego w Twoim domu, decydując się na urządzenia w bieli, antracycie lub brązie. Zwijacz na linkę działa w oparciu o mechanizm zwijający ze sprężyną oraz hamulec. W urządzeniach, które oferujemy, mechanizm został stworzony z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia stali, dzięki czemu zyskujesz pewność wyboru precyzyjnego zwijacza wysokiej jakości.

Zwijacze rolet na sznur mają określoną pojemność, która odpowiada długości maksymalnego wsadu w formie linki. Możesz wybrać zwijacze mieszczące odpowiednio 5 lub 6,5 metra linki. Każdy zwijacz wewnątrz obudowy posiada specjalny bęben z tworzywa sztucznego, który zabezpiecza zwiniętą linkę i zapewnia prawidłowe jej usytuowania, zapobiegając spadania i plątania się linki podczas zwijania.

Zwijacze sznura uchylne

W naszej ofercie znajdziesz zwijacze do rolet na sznur z uchylną obudową, która zapewnia zarówno łatwy montaż, jak i dostęp do mechanizmu w przypadku potrzeby serwisowania sprzętu. Może się zdarzyć, że intensywnie użytkowana linka ulegnie przetarciu lub zerwaniu – w takiej sytuacji należy ją wymienić. Specjalna obudowa zwijacza, przystosowana do wielokrotnego otwierania i zamykania, umożliwia podjęcie koniecznych działań naprawczych bez ryzyka uszkodzenia.

Wśród dostępnych zwijaczy do rolet na linkę znajdziesz zarówno te ze sznurem w zestawie, jak i bez sznura. Przed zakupem zwijacza bez sznura warto sprawdzić parametr określający jego pojemność. Dzięki temu kupisz sprzęt na wsad odpowiedni do zastosowania wraz z Twoimi roletami.

Dołączone do zwijaczy linki dostępne są w kolorach adekwatnych do barwy obudowy – jeśli szukasz zwijacza do manualnej obsługi, linka dopasowana do kolorystyki rolet i mechanizmów będzie dodatkowym atutem i nada odpowiednie walory estetyczne oprawie Twoich okien i drzwi. Linki dołączone do uchylnych zwijaczy występują w dwóch długościach – 5 lub 6,5 metra.

Dobierz spośród dostępnych w naszym sklepie internetowym zwijacze niemieckiej marki SELVE w najwyższej jakości, aby cieszyć się praktycznymi i użytecznymi rozwiązaniami przez długi czas. Jeśli nie jesteś pewien, który zwijacz będzie odpowiedni, napisz do nas, a nasi specjaliści udzielą Ci odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w doborze sprzętu.