Zaloguj się

Zwijacze gotowe zestawy

Aktywne filtry

Lubisz mieć nad wszystkim kontrolę? W oknach Twojego domu na pewno planujesz zamontować więc rolety zewnętrzne. Dzięki nim możesz dowolnie regulować ilość światła słonecznego, która dostanie się do wnętrza. Pracujesz do późna i nie chcesz budzić się wraz ze wschodem Słońca? Rolety zablokują dostęp światła! By korzystanie z nich było w pełni komfortowe, potrzebujesz zwijaczy sznura – odpowiedni zestaw znajdziesz w naszej ofercie. Zapoznaj się z nią i wybierz produkt, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb.

Gotowe zestawy zwijaczy sznura od producenta

Większość z produktów, które dostępne są w tej kategorii sklepu, pochodzi od niemieckiej firmy Selve. To marka, która w dziedzinie inteligentnego wyposażenia dla domu działa już od XIX wieku! Została założona w roku 1866 w Lüdenscheid – niedużym mieście w zachodniej części Niemiec. Po dziś dzień Selve działa jako rodzinny biznes z tradycjami. Gotowe zestawy zwijaczy sznura to tylko jeden z szerokiej gamy produktów, które zjeżdżają z jego taśm produkcyjnych. Łącznie w ofercie Selve obecnych jest niemal 6000 akcesoriów do rolet. Jesteśmy dumni, że produkty światowego lidera trafiły również do naszego asortymentu. Dzięki temu i Ty możesz dołączyć do szerokiego grona zadowolonych klientów na całym globie. Wystarczy, że do swojego koszyka jednym kliknięciem myszy dodasz zwijacze sznura w zestawie.

Zwijacze korbowe – zestaw do rolety zewnętrznej

Istnieją dwa sprawdzone rozwiązania, które znajdują zastosowanie w przypadku rolet zewnętrznych. Pierwszym z nich jest mechanizm, którego działanie oparte jest na wygodnej korbie. To ona znajduje się po zewnętrznej stronie urządzenia – dzięki niej użytkownik może w prosty sposób zwinąć i rozwinąć rolety w dowolnym momencie. Wewnątrz zwijaczy korbowych w zestawie zamknięte jest natomiast wysokiej jakości koło zębate, którego zadaniem jest dbanie o to, by użytkowanie rolet przebiegało płynnie i nie wymagało od domowników nawet najmniejszego wysiłku. Koło zębate wykonane jest z metalu, który jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów. Zastosowanie metalu znacząco wydłuża okres bezawaryjnego użytkowania zwijacza. Co warto podkreślić, mechanizm zwijaczy korbowych w zestawie skonstruowany jest w taki sposób, że mosiężne rolki, które mają bezpośredni kontakt ze sznurem, nie brudzą go. Dzięki temu barwa samego sznura pozostaje niezmienna przez cały czas użytkowania, pod warunkiem właściwej konserwacji. To ważne szczególnie z punktu widzenia osób, które zdecydowały się na sznur w kolorze białym.

Zwijacze sznura – kompletny zestaw gotowy do użycia

Oprócz opisanych wyżej zwijaczy korbowych, możesz zamówić u nas również zestaw bez korby. Jego obsługa jest równie prosta – w tym przypadku wystarczy po prostu pociągnąć za sam sznur, by rozwinąć lub zwinąć zewnętrzną roletę. Tak naprawdę wybór konkretnego zestawu powinien wynikać wyłącznie z Twoich potrzeb i przyzwyczajeń. Każda z naszych propozycji jest bardzo wygodna w obsłudze. Oba warianty są tak samo dobre pod względem jakości i wykonania.

Zwijacze sznura w zestawie to produkty, które od razu po zamontowaniu są gotowe do użytku. Działają one bezproblemowo i cicho – jeśli chcesz więc rozwinąć rolety w pokoju, w którym śpi Twoje dziecko, z pewnością go nie obudzisz. Nie musisz obawiać się też, że zbyt stanowcze pociągnięcie za sznur uszkodzi mechanizm – jest on przygotowany na takie ewentualności. Naturalnie, należy obchodzić się z nim tak, jak nakazuje sam producent. Gotowe zestawy zwijaczy sznura, jeśli będą odpowiednio użytkowane, zostaną w Twoim domu na długo.

Gotowe zestawy zwijaczy sznura w różnych kolorach

Chociaż w tej kategorii przedstawiamy dość niewielkie elementy wyposażenia pokoi, doskonale wiemy, że większość naszych klientów przywiązuje wagę do ich wyglądu. W ogóle się im zresztą nie dziwimy – każdy z nas wie, jak jeden, z pozoru nic nieznaczący detal, potrafi niejednokrotnie zniszczyć wrażenie ogólne. Jeśli chodzi więc o zwijacze sznura – wybrany zestaw możesz u nas zamówić w jednej z trzech wersji kolorystycznych: biel, brąz lub antracyt.

W jasnych, przestronnych pomieszczeniach, urządzonych minimalistycznie, na przykład w stylu skandynawskim, doskonale sprawdzą się zwijacze białe, które ładnie skomponują się z białymi ramami okiennymi oraz wewnętrznymi parapetami. Biel pasuje do każdego wnętrza, od salonu, przez kuchnię i pokój dziecięcy, po łazienkę. Gotowe zestawy zwijaczy sznura z obudową w kolorze brązowym najlepiej spiszą się natomiast we wnętrzach, w których dominuje ciepła, domowa atmosfera. Może to być styl rustykalny lub klasyczny. Brązy bardzo dobrze sprawdzają się też w nurcie eklektycznym. Tak niecodzienna kolorystyka zwijaczy powinna jednak iść w parze z okiennymi ramami – jeśli te są wykonane z naturalnego drewna – takie połączenie będzie strzałem w dziesiątkę. Jeśli chodzi natomiast o czarne zwijacze korbowe w zestawie, ten wariant wpasuje się przede wszystkim w pomieszczenia nowoczesne. To doskonała kolorystyka do stylu industrialnego czy loftowego. Podczas wirtualnych zakupów pamiętaj jednak, że nasze propozycje to tylko sugestie. Nie musisz się z nimi zgadzać. Wybierz taki kolor, który najlepiej Ci się podoba, i który Twoim zdaniem najlepiej dopełni zamieszkiwane przez Twoją rodzinę wnętrza.

Zwijacze sznura – zestaw elementów wysokiej jakości

Raz jeszcze pragniemy podkreślić, że naczelną cechą sprzedawanych przez nas zwijaczy sznura w zestawie z pełnym oprzyrządowaniem jest doskonała jakość. To akcesoria na lata. Do ich wykonania posłużyły najlepsze z dostępnych materiałów. Podpisują się pod nimi producenci, którzy od lat zajmują bardzo silną pozycję w branży