Zaloguj się

Piloty naścienne

Aktywne filtry

Uniwersalny pilot naścienny do rolet, bram i oświetlenia

Nowoczesny dom to nie tylko piękne wyposażenie, ale też innowacyjne rozwiązania, dzięki którym codzienne życie jest po prostu komfortowe. Warto więc pomyśleć o instalacji w domu automatycznych rolet, bram garażowych, czy też inteligentnego oświetlenia. To świetne sposoby na to, aby zaoszczędzić sporo czasu na pewnych czynnościach, ale też zapewnić sobie wygodę. Do otwierania automatycznej bramy wystarczy uniwersalny pilot naścienny, który zagwarantuje komfortową obsługę tego systemu, podobnie zresztą jak w przypadku automatycznych rolet, czy też oświetlenia. Nasza oferta to szeroki wybór pilotów naściennych różnego typu. Znajdziesz tu urządzenia, w których wykorzystano innowacyjne rozwiązania i technologie. Pilot pozwoli w łatwy sposób uruchomić pożądany mechanizm.

Pilot naścienny do rolet - co wybrać?

Rolety to wygodne rozwiązanie do każdego domu i mieszkania. Zabezpieczają szyby okien, ale też skutecznie chronią przed słońcem. Montowane w każdym nowoczesnym domu - zapewniają wysoki komfort codziennego życia. Pilot naścienny do rolet to nieodłączny element każdego systemu rolet automatycznych. W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście modeli pilotów, spośród których dobierzesz taki, który będzie optymalnie dopasowany do systemu zainstalowanego w Twoim domu. Na jakie modele warto zwrócić uwagę kupując taki naścienny pilot? Jednym z uniwersalnych pilotów do rolet jest model Smoove Origin io. Jest to nadajnik naścienny radiowy, obsługiwany za pomocą wygodnych przycisków. W zestawie znajduje się moduł radiowy z bateriami, płytka mocująca i ramka Somfy w kolorze Pure. Pilot ten umożliwia obsługę jednego urządzenia lub całej grupy urządzeń w wygodny sposób z jednego pomieszczenia. Wyposażony jest w diodę LED, która sygnalizuje wysyłanie danego polecenia - tj. zwijania lub opuszczania rolety. Pilot zasilany jest bateriami. Dzięki temu, że jest bezprzewodowy, jego montaż jest szybki i łatwy. Całość to solidna konstrukcja połączona z intuicyjnym sterowaniem. Urządzenie sprawdzi się w użytkowaniu przez długi czas. Innym godnym polecenia modelem do obsługi rolet jest pilot Mobilus COSMO WM dostępny w kolorze czarnym. Jest to pilot przeznaczony również do montażu na ścianie, 1-kanałowy. Urządzenie prezentuje się bardzo elegancko, wkomponuje się w każde stylowe wnętrze. Doskonale poradzi sobie ze sterowaniem całej grupy urządzeń. To nowoczesny i wygodny w obsłudze sprzęt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Funkcjonalny pilot naścienny do bramy

Brama garażowa lub wjazdowa otwierana na pilota to wygodne rozwiązanie zwłaszcza tam, gdzie domownicy często wyjeżdżają z domu samochodem i konieczne jest przez to częste otwieranie i zamykanie takiej bramy. Konieczność otwierania masywnej bramy ręcznie, kilkukrotnie w ciągu dnia, nie jest zapewne niczym wygodnym. Stąd nasza propozycja to system automatyczny sterowany za pomocą łatwego w obsłudze pilota. Kupisz u nas pilot naścienny do bramy, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Warty polecenia jest model Mobilus COSMO WT9. Jest to to 9-kanałowy pilot do montażu na ścianie. Wyróżnia się bardzo nowoczesną stylistyką, a do tego sterowany jest dotykowo. Idealnie sprawdzi się do bram garażowych i wjazdowych, ale nie tylko, ponieważ może jednocześnie obsługiwać aż do 9 urządzeń. Wyposażony w podświetlaną tarczę, na której widać aktualnie realizowane zadania. Do produkcji tego pilota wykorzystano najwyższej jakości materiały, co w połączeniu z nowoczesną stylistyką daje rozwiązanie do każdego domu i mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu. Jeżeli potrzebujesz pilota do obsługi tylko jednego urządzenia, to tutaj do bram sprawdzi się model naścienny Smoove 1 io. Jest on łatwy i szybki w montażu. Pozwoli na wygodne otwieranie i opuszczanie bramy.

Piloty naścienne do oświetlenia

Oświetlenie, którym sterujesz za pomocą pilota, to sposób na oszczędność energii i bardzo komfortowe rozwiązanie dla domowników. Z jednego miejsca możesz dowolnie włączać i wyłączać oświetlenie w domu. Wystarczy odpowiedni pilot, który zapewni wygodę użytkowania takiego systemu. Inteligentne systemy oświetleń są dzisiaj stosowane w domach coraz częściej. Jaki pilot naścienny warto wybrać, aby sterowanie całym systemem było wygodne i łatwe? W naszej ofercie z pewnością znajdziesz urządzenie, które sprawdzi się w Twoim domu i mieszkaniu. Nadajnik do oświetlenia Somfy Smoove io będzie tutaj doskonałym rozwiązaniem. Wystarczy, że taki pilot umieścisz w swojej sypialni zaraz obok łóżka i możesz wyłączyć światło w całym domu idąc spać. Pilot jest niewielkich rozmiarów, dlatego nie będzie widoczny na ścianie i zamontujesz go w dowolnym miejscu. Na jednej baterii popracuje nawet do sześciu lat.

Kupuj najlepszej jakości piloty

Piloty dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. Wykonane z materiałów wytrzymałych i świetnie wykończone, sprawdzą się w użytkowaniu przez wiele lat. Funkcjonalne rozwiązania zastosowane w poszczególnych urządzeniach dają możliwość wygodnego sterowania żaluzjami, roletami, bramami i oświetleniem. Sprawdź całą ofertę urządzeń w dobrych cenach.