Zaloguj się

Piloty domowe

Aktywne filtry

Pilot domowy

Pilot domowy pozwala na sprawne zarządzanie elementami systemu smart home z każdego miejsca w obrębie mieszkania czy domu. W naszej ofercie znajdziesz piloty domowe Mobilus COSMO oraz piloty Somfy RTS i IO. Uniwersalne piloty domowe o działaniu wielokanałowym ułatwiają zarządzanie automatyką domową i sprawiają, że sterowanie bramą wjazdową, roletami, oświetleniem oraz urządzeniami w trybie ON/OFF.

Pilot Smart Home

Piloty domowe to poręczne sterowniki przenośne, które przyniosą większy komfort użytkowania wszystkich sprzętów, połączonych technologią smart home. Wśród polecanych pilotów znajdziesz urządzenia marki Mobilus COSMO – te piloty polskiej produkcji pozwolą Ci wygodnie sterować automatyką domową. W zależności od wybranego modelu, piloty Mobilus COSMO mogą obsługiwać nawet do 99 kanałów, co oznacza, że odpowiedni pilot z powodzeniem sprawdzi się do zarządzania całą serią urządzeń inteligentnego domu.

Polecamy dobór minimalistycznego w formie pilota Mobilus COSMO HCT, który działa w standardzie komunikacji dwukierunkowej COSMO|2WAY, dzięki czemu możliwe staje się odczytywanie informacji zwrotnych o stanie wybranego urządzenia na wyświetlaczu pilota. W naszej ofercie znajdziesz także piloty Smart Home w korzystnych zestawach, pakowane po 5 sztuk. Wybierając zestaw pilotów nie musisz przenosić pojedynczego urządzenia pomiędzy pomieszczeniami, a dodatkowo zapewniasz swobodę korzystania z urządzeń inteligentnego domu każdemu z domowników.

Piloty do domu Mobilus COSMO to seria urządzeń, zaprojektowanych w minimalistyczny i nowoczesny sposób, pasują one do wystroju nowoczesnego domu inteligentnego i zapewniają komfortową obsługę wielu urządzeń. Jeśli poszukujesz pilota do konkretnych zastosowań, możesz wybrać te w wersji kilkukanałowej, które obsłużą najpotrzebniejsze sprzęty.

Pilot do domu Somfy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także piloty smart home marki Somfy w wersji IO lub RTS. Ich przyjemny design odpowiada nowoczesnym nurtom stylistycznym. Proponujemy dobór pilotów w kilku wersjach, które mogą obsługiwać od jednego urządzenia lub grupy urządzeń aż po kilka kanałów. Piloty Somfy z funkcją „My” pozwalają na dopasowanie pozycji komfortowej wybranego urządzenia i wywołanie żądanych ustawień za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli poszukujesz najlepszego pilota do zastosowań w domu inteligentnym, wybierz model Somfy NiNa Timer io, który oferuje opcję tworzenia scenariuszy w aż ośmiu wersjach i dopasowanie ich do Twojego kalendarza. Dzięki temu możesz cieszyć się w pełni zautomatyzowanym systemem, który wykona za Ciebie wiele działań i dostosuje pracę urządzeń do Twoich preferencji.

Ten łatwy w obsłudze pilot z pięciocalowym ekranem dotykowym pozwala zarówno na tworzenie automatyki czasowej działania urządzeń, jak i manualne sterowanie wybranymi elementami systemu smart home.