Akcesoria okienne

Inteligentny dom

Życie w nowoczesnym świecie przynosi masę ciekawych rozwiązań technologicznych, które wspierają człowieka na każdym kroku. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się systemy smart home, które pozwalają wdrożyć inteligentne sterowanie automatyką domową w wielu obszarach. Wśród najpopularniejszych rozwiązań inteligentnego domu znajdują się oczywiście zdalnie sterowane rolety i bramy wjazdowe czy oświetlenie – ale to nie wszystko.

Tworząc dom pełen nowych technologii z pewnością zastanawiasz się, które z rozwiązań są na pewno potrzebne. Tak naprawdę każda forma automatyzacji procesów związanych z obsługą urządzeń jest przydatna – pozwala oszczędzać czas i redukuje problemy, z jakimi musisz się mierzyć w przypadku tradycyjnych rozwiązań i manualnej obsługi urządzeń. Jest to jedna z głównych zalet nowoczesnej domowej automatyki. Inteligentny dom, to dom, który wie, kiedy należy zasłonić okna, zwinąć markizę, aby nie została zniszczona przez silne podmuchy wiatru.

Inteligentny dom zapali dla Ciebie światło po zmierzchu i włączy alarm, gdy nie będzie Cię w domu oraz stworzy iluzję, że dom jest pełen ludzi, która odstraszy potencjalnych złodziei. System smart home pozwala na sterowanie technologią grzewczą, automatyczne podlewanie trawników i tworzenie harmonogramów czasowych, według których dopasowuje działanie wszystkich urządzeń. Jeśli decydujesz się na wdrożenie systemu inteligentnego sterowania automatyką domową – trafiłeś w dobre miejsce.

Sklep z akcesoriami do inteligentnego domu

Sklep, który właśnie odwiedzasz, to miejsce, gdzie z powodzeniem skompletujesz akcesoria do systemu smart home. Pozwolą one zarówno na rozbudowanie funkcjonalności Twojego obecnego domu inteligentnego, jak i na stworzenie systemu zarządzania automatyką domową zupełnie od podstaw.

W naszej ofercie znajdziesz kompletne centrale sterujące do systemów smart home marki Mobilus oraz Somfy, a także centralki do sterowania roletami i bramami wjazdowymi. Wraz z doborem odpowiednich nadajników i odbiorników będziesz w stanie skomponować rozbudowany system inteligentnej automatyki domowej, która zadba o działanie każdego urządzenia zgodnie z Twoimi preferencjami.

Możliwość tworzenia harmonogramów, ustalania pozycji komfortowych w wybranych urządzeniach, otwieranie bramy wjazdowej jednym kliknięciem przycisku czy manipulacja oświetleniem zgodna z Twoim trybem życia i cyklem wschodów oraz zachodów słońca, to tylko kilka z możliwości, jakie daje zastosowanie inteligentnych rozwiązań w domu.

W ofercie akcesoriów do inteligentnego domu znajdziesz sterowniki, piloty i czujniki, dzięki którym będziesz mógł tworzyć scenariusze, zarządzać włączaniem i wyłączaniem wybranych urządzeń i dostosować działanie zewnętrznych osłon do warunków atmosferycznych. Czujniki wiatru i słońca, działające w technologii radiowej, przekazują informacje do sterowników, które zarządzają odpowiednie ustawienie rolet czy żaluzji.

Piloty w wersji domowej pozwolą na wysłanie żądania o uruchomieniu danego urządzenia i pokażą informację zwrotną o jego statusie, z kolei piloty do bram w wersji breloka przydadzą się w każdym samochodzie, aby za pomocą jednego kliknięcia otworzyć bramę wjazdową lub garażową. Życie może być prostsze, bardziej komfortowe i przede wszystkim bezpieczne, dzięki wdrożeniu systemu smart home do Twojego domu.

Sklep z akcesoriami do okien

Roletynapilota.pl to także internetowy sklep z akcesoriami do okien. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne elementy okienne, takie jak klamki, uchwyty balkonowe czy też czerpnie powietrza. Wśród akcesoriów znajdziesz także te, które przydają się w komponowaniu oprawy okien i drzwi – zwijacze manualne z linką lub taśmą, siłowniki do rolet automatycznych w zaawansowanych technologiach i te, które mogą działać bez centralki smart home, a także niewielkie elementy wykończeniowe, takie jak stopery do rolet.

Nasz asortyment stanowią także urządzenia potrzebne do stworzenia kompletnego, wygodnego systemu sterowania bramami wjazdowymi. Oprócz napędów do bram skrzydłowych, rolowanych i przesuwnych znajdziesz tu także zaawansowane wideodomofony, piloty naścienne oraz piloty w formie breloka, które możesz zabrać ze sobą w każde miejsce.

Inteligentny dom to miejsce, którym możesz zarządzać z każdego miejsca na świecie – wszystko jest możliwe, dzięki wykorzystaniu technologii zdalnego sterowania automatyką domową, a w naszym sklepie znajdziesz niezbędne elementy do stworzenia kompletnego systemu smart home w swoim domu. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady – napisz do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać Ci najlepsze rozwiązania.