Zaloguj się

Napędy bram

Aktywne filtry

Napędy i sterowania firmy Somfy do bram garażowych i ogrodzeniowych.

Napęd do bram automatycznych

Napęd do bram automatycznych pozwala na sterowanie automatycznym otwieraniem i zamykaniem bramy garażowej – rolowanej, bram skrzydłowych czy bram przesuwnych. W naszej ofercie znajdziesz napędy do bram w zestawie, wyposażone w najnowszą technologię komunikacji dwukierunkowej IO. Pozwala ona odczytać informację zwrotną z urządzenia wyjściowego i sprawdzić, będąc w dowolnym miejscu na świecie, w jakiej pozycji znajduje się aktualnie Twoja brama. System ten wspomaga bezpieczne nadzorowanie automatyką domową, a napędy do bram automatycznych mają szereg funkcji, które poprawiają komfort życia codziennego.

Napędy do bram – sklep online

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór napędów do bram, które są dedykowane do konkretnego typu bramy. Napęd do bram automatycznych Somfy Dexxo Smart w zestawie z szyną i pilotem jest urządzeniem przeznaczonym do bram garażowych. Napęd kompatybilny z centralą sterowania automatyką domową TaHoma® umożliwia łatwe sterowanie, programowanie harmonogramów czy łączenie z pozostałymi urządzeniami wyjściowymi, w tym domofonem czy oświetleniem.
Jeżeli szukasz zestawu do bram przesuwnych, w naszej ofercie widnieją napędy do bram na pilota, które wyposażone są w najlepsze funkcje. Napęd Somfy Elixo cechuje wysoka trwałość i niezawodność przy jednoczesnej wydajności. Zapewnia cichą, bezpieczną i szybką pracę. Umożliwia połączenie z centralą zdalnego sterowania TaHoma®, dzięki czemu będziesz zawsze wiedział, czy Twoja posesja jest bezpieczna.
Dla bram skrzydłowych polecamy napęd Somfy Ixengo, działający w systemie komunikacji io-homecontrol. Wraz z fotokomórkami i nadajnikiem tworzy zestaw, który doskonale sprawdzi się do sterowania automatyczną bramą wjazdową w każdych warunkach atmosferycznych: od -20 do 60 °C.

Napędy do bram w zestawie

Choć na naszych wirtualnych półkach znajdziesz dobrze skomponowane zestawy do sterowania bramą automatyczną, może się zdarzyć, że będziesz potrzebował dodatkowego pilota. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz piloty kompatybilne z proponowanymi przez nas systemami automatyki, dzięki którym w łatwy sposób możesz kontrolować otwieranie/zamykanie bram.
Dobierz napęd do bramy, który sprawdzi się jako urządzenie kompatybilne z Twoim systemem smart home i ciesz się niezawodnym sprzętem najwyższej jakości. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i bliskim, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – nowoczesna komunikacja dwukierunkowa pozwala sprawdzać aktualną pozycję bram. W razie wątpliwości związanych z wyborem napędu – napisz do nas. Nasi doradcy z chęcią udzielą Ci profesjonalnej porady.