Zaloguj się

Siłowniki rolet

Aktywne filtry

Silniki do napędu rolet

Dzięki dobrze dobranym siłownikom do rolet automatycznych, możesz cieszyć się funkcjonalnością i komfortem, jaki dają systemy smart home. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości nieawaryjne silniki do napędu rolet Mobilus oraz SOMFY, a także siłowniki Selve. Silnik do rolet to urządzenie wykonawcze, które działa zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem lub na żądanie, podnosząc i opuszczając rolety w wybranym przez Ciebie trybie.
Siłowniki z mechaniczną regulacją pozycji Mobilus, które charakteryzują się wbudowanym modułem komunikacji radiowej, sprawdzą się w systemach smart home, działających z centralką Mobilus COSMO lub GTW. Dostępne w naszej ofercie silniki do rolet automatycznych Mobilus z serii ERS, dzięki elektronicznym krańcówkom, pozwalają na ustawianie i zapamiętywanie pozycji krańcowych. Dodatkowo wyposażone w technologię SENSO pozwalają na bezpieczne kontrolowanie rolet z dowolnego miejsca na świecie – wykrywają przeszkody i zatrzymują mechanizm.

Silniki do rolet automatycznych Somfy – wygoda i bezpieczeństwo

W naszym asortymencie znajdziesz także siłowniki do rolet Somfy. Wybór siłowników Somfy przyniesie wiele korzyści, w tym komfort zarządzania roletami i bezpieczeństwo, zapewnione dzięki technologii Smart Motion System. System monitoruje działanie rolet, m.in. nadzorując moment obrotowy i chroniąc urządzenie przed zamarzaniem. Do silników Somfy można podłączyć czujnik nasłonecznienia i inne, funkcjonalne moduły, które poprawią komfort zarządzania automatycznymi roletami i bramami rolowanymi.

Siłowniki Somfy z komunikacją radiową io-homecontrol to najwyższej jakości napęd do rolet automatycznych, który został zaprojektowany tak, aby przynieść jak największe korzyści dla Ciebie. Możliwość ustawienia dwóch prędkości pozwala na ustawienie trybu cichego. Tzw. miękki start i zatrzymanie chronią roletę przed uszkodzeniami mechanicznymi i poprawiają żywotność sprzętu, a dzięki funkcji „my” możesz wybrać preferowane ustawienie rolet, które wywołasz jednym poleceniem na sterowniku.

Siłowniki rolet – sklep online

Zastanawiasz się, które silniki do napędu rolet okażą się najlepsze? Oferowane przez nas silniki do rolet automatycznych to szeroka gama produktów, zarówno tych zaawansowanych technologicznie, wyposażonych w komunikację radiową IO lub RTS, jak i tych, które działają bez centralki smart home.
Jeśli planujesz automatyzację swoich żaluzji czy rolet, sprawdź, które siłowniki sprawdzą się najlepiej w Twoim spersonalizowanym systemie smart home. Nasi doradcy z chęcią udzielą Ci wsparcia – napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości.